Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? Olvassátok lent!

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó! Budapesten élek 17 éves vagyok 178 cm ha fontos xd

Egyszerűen számtalanszor probálkoztam barátnőt szerezni angolul viszonylag jol beszélek németul nem annyira. Angolokkal is probáltam és nem jön össze elutasitanak. Facebookon vissza sem irnak.

Tehát mi a teendő? És jószivű vagyok teljesen segitek ha tudok és sokan utálnak és nem akad barátnő. Csak magammal foglalkozzak ? Vagy van rá mód hogy szerezzek? Tudom nem itt kell. Köszönöm ha valakitől kapok ikhletet 😂. Normális választ ! Xd


2018. jan. 22. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze tudnék ! Miben kéne segiteni? És amugy köszi hogy irtal xd. Megfogadom valahogy :/ :)
2018. jan. 22. 21:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Gondolom elég kedves vagy és a lányok ezt nemszeretik, mégha azt is mondják,hogy az a jo.
2018. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne általánosítsunk. Szerintem ha valaki kedves, az csak jó, igaz fiú vagyok, de kinek kellene egy bunkó? Az se baj, ha valaki túl kedves, mert túl kedvesnek lenni nem lehet, szóval kérdező. Semmi baj sincs veled. Az előző válaszomat olvasd el, és figyelmesen.
2018. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én tapasztalatból tudom hogy sok lánynak, főként a magasabb kategóriának bizony eléggé visszatetsző ha valaki túl kedves, udvarias, előzékeny, mert azt nem tekintik férfinak. A bunkóknak jobbak az esélyeik. Mondom, tapasztalat.
2018. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszőnöm hogy irtatok! Arra jutottam hogy feladom. Élem az életemet és kész! Majd haverommal megyünk valahova ott hátha akad! :/ vagy probálkozzak? Pesten lakom de ott hol?
2018. jan. 24. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!