Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » NŐK! Miért viselkedik így a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Miért viselkedik így a lány?

Figyelt kérdés

3 randi után közli, hogy ne folytassuk. Majd 5 azaz 5 nap eltelte után minden nap ő írt rám, és képeket küldött magáról, stb. Én "belementem", rendszeresen visszaírtam neki, érdeklődtem én is utána. Ez tartott egy hétig. Egyik pillanatról a másikra pedig, a semmiből, ismét nem keres, és ha én keresem, kb semmi válaszokat ad. 100%, hogy nem bántottam meg semmivel. Valaki segítsen megérteni a nőket!


Én meg közben beleestem...


(Ha értelmeset nem tudsz válaszolni, ne is vedd a fáradságot!)


18/F, 17/N



2018. jan. 29. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy játszik veled,vagy valakivel nem jött be a számítása, aszitte, hogy valaki mással sikerülni fog neki összejönni, de nem jött be; szóval "nincs ló, jó a szamár is " alapon lehet hogy úgy keresett.
2018. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

17/N? Remélem csak vicc.


Palira vett, magát teszteli, hogy mennyi teszel érte.

2018. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Tanulmányozd a nők megértése könyvet -alább az I. kötet

[link]

*

Houston, baj van.

[link]

2018. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy ne akard megfejteni.

Egy a lényeg, hogy ő nem akar veled lenni, nem akar tőled kapcsolatot. Ha akarna, akkor nem így viselkedne. Innentől kezdve ne pazarold rá az idődet és ne hagyd, hogy játszadozzon veled.

Szerintem egyébként azt gondolta a 3 randi után, hogy talál nálad 'jobbat' is, de aztán rájött, hogy talán mégsem. De azért még keresgél tovább, de te ott maradsz neki tartaléknak.

2018. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de annyira megfogott már 3 randi után, hogy nem tudom mit tegyek. Nyílván nem fogok ráakaszkodni, nem erőltetem rá magam, de ilyet még sosem éreztem.
2018. jan. 29. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen lányok kérdező, de legalább nem mind ilyen, ők nem érzik, ha rosszat okoznak neked. És tudod, én nap mint nap ezt látom, van egy lány, akinek van barátja, és a lány, a háta mögött a barátját, kibeszéli, elmondja mindenféle rossz-nak, közben meg képmutató mikor együtt vannak. Szóval igen, ez egy statisztika náluk, amivel növelik az önbizalmukat, a domináns egyéniségek például, és itt a negatív-okról beszélek. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség.
2018. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik veled. Töröld ki az életedből.
2018. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!