Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a srác, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

már 1.5 éves kapcsolata van a fiúnak, de amikor összegyűlik a baráti társaság, akkor állandóan odajön hozzám, összebújunk, puszilgat stb.

Miért csinálja ezt, ha van barátnője?



2017. okt. 23. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyet jobb, ha elkerülöd messziről, bár tudom, hogy baromi nehéz, de akkor is.. voltam már én is ilyen helyzetben, de nem fogja otthagyni miattad a barátnőjét, nem véletlen vannak együtt már másfél éve. gondolom, jó a szex, vagy bármi, amiért maga mellett tartja..de másrészről meg, ha hozzá nem hűséges, hozzád sem lenne az. és minél tovább húzod ezt, annál jobban fog fájni később
2017. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem is akarok tőle semmit, mivel utálom, ha egy fiú hűtlen csak nem értem miért viselkedik így
2017. okt. 23. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
mert fiú :/
2017. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert engeded neki.

Egy jó büdös nagy pofont miért nem baxol le neki? Benned sincs tartás, ha nem lököd el, hanem engedsz neki,

2017. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért mert fiú és is az vagyok és még sem tennék ilyet soha egyszerűen csak egy tipikus srác aki miatt kb soha nem lesz barátnőm
2017. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én próbálok távolságtartó lenni, de nagyon nyomul
2017. okt. 23. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Nem próbálni kell,hanem csinálni. Ha elküldenéd 2x oda, ahonnan először kibújt, a közeledbe nem menne többet. De gondolom neked tetszik,hogy ezt csinálja. Ha mégsem, akkor tudod mit kell tenned.
2017. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért csinalja, mert engeded neki... Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit es undorító, hogy ezt csinalja, miközben barátnője van. Ahogy az egyes is mondta: az ilyenekről tartsd nagyon távol magad. Gusztustalan.
2017. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!