Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok, és ő is tett már sok utalást rá, hogy ő is belém. Nagyon sokat chateltünk már, szinte mindent tudunk egymásról, de mostanában egyre kevesebbszer írunk egymásnak, bàr ez szerintem az én hibám, mert nagyon sok dolgom volt mostanság. De amikor beszélgetünk, mindig kedves, érzelgős hangnemben történik az.

Szinte minden reggel találkozom vele és néhány barátjával, mert ugyan azzal a vonattal járunk suliba (de nem ugyan abba a suliba). Ilyenkor csak úgy kezel, mintha csak egy szimpla, közönséges ismerős lennék. Ezen kívül még össze szoktunk futni, amikr gitárórára megy.(Abban az iskolában tanul gitározni, ahova én is járok). Ilyenkor egy kicsit már bátrabb, váltunk pár szót, de mégsem olyan, mint amilyennek kéne lennie az irásai alapján.

Szerintetek miért csinálja ezt? Én csinálok valamit rosszul?

Ő:17/f Én:15/l



2017. okt. 21. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak fura emberek mint én, ha ilyen jól jársz vele:D
2017. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt most nem teljesen értem. Persze vanna fura emberek, de miért jánék ezzel jól? Chaten szinte már járunk, élőben pedig csak ismerősként kezel. Ez engem kifejezetten zavar. Nem jó ez :
2017. okt. 21. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

a barátai előtt érthető hogy miért kezel úgy ahogy. lehet hogy élőben egyébként is félénkebb... vagy chaten csak megjátssza magát :/

szerintem ha mindenről őszintén tudtok beszélni akkor ezt is megkérdezheted tőle

2017. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Szerintem nem játsza magát, mert azért élőben is lászik rajta hogy pl. reggelente úgy zavarban van, meg-meg nyalja az ajkát, piszkálja a haját stb.

Erre rákérdezni? Hát nem tudom miféle választ kaphatnék rá. Kicsit félek is a választól.

2017. okt. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!