Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Menjek oda hozzá vagy várjak még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek oda hozzá vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy fiú és nem tudom hogy mit csináljak. Sajnos azt sem tudom hogy a srácnak bejövök-e. Eddig nem igazán történt semmi amiből erre következtetnék, max annyi hogy sokszor néz a suliban és barátnőim szerint zavarban van a közelemben. Egyszer beszélgettünk egy sulis táborban ahol párba raktak minket és meg kellett oldani a feladatot. Ott mondott néhány poént, én is de az egész kb tartott 5 percig. És abból is az utolsó 2 percben csendben voltunk (mondanám hogy kínos csend de szerintem nem volt az mert ez este 10-kor volt és elég fáradtak voltunk szóval szerintem amiatt volt).

A fiú amúgy egy évvel fiatalabb nálam ez zavarhatja őt? (Engem nem zavar).

Tehát az a kérdésem hogy menjek-e oda hozzá én (ha igen akkor milyen ürüggyel?) vagy várjak még? (Ez a sulis tábor 3 hete volt).

17/L


2017. szept. 19. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem zavarhatja, hogy idősebb vagy nála. Próbálj meg beszélgetni vele valamilyen oknál fogva odamész :D hajrá!
2017. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem számít az az 1 év szemezz vele, mosolyogj rá, majd köszönj. Ha úgy van minden ahogyan leírtad, akkor fix, hogy bejössz neki, és ha veszi az adást te is érezni fogod, és innentől már könnyebb.
2017. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!