Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt randira,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt randira, mondta, hogy ráér, de konkrét időpontot nem beszéltünk meg, lehet belőle valami még?

Figyelt kérdés
Igen tudom, eléggé szerencsétlen vagyok, hogy nem kérdeztem időpontot de eléggé izgultam. Szóval azt mondta ráér, majd megölelt és ment, mert sietett. Akkor ezt ne vegyem rossz jelnek és rákérdezhetek? Nem fog rámenősnek gondolni emiatt?

2018. febr. 1. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól eltekintve, hogy nem értem mire mondta, hogy ráér amikor te nem kérdeztél időpontot, szerintem nyugodtan kérdezz rá, hiszen ez logikusan következik a megbeszéltekből, nem túl rámenős.
2018. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérdezd meg az időpontot, de úgy , hogy a programot azt te mondod neki előre. Max annyi hogy megkérdezed jó lesz e ? Vagy legyen esetleg ( xyz )

Egy másik konkrét program, de mindenképp te válassz programot, ha nagyon húzza a száját, akkor kérdezd meg,vagy mihez lenne kedve .

Légy határozott,ez a férfi dolga :)

Ha megölelt,az nagyon jó jel ^^ :)

2018. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!