Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy csajt msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy csajt msn-en sokat beszéltünk már. Elvileg ő is szeret engem. Már többször mondta h találkozzunk, de félek megbeszélni vele időpontot és találkozni, pedig nem lakik messze és ha mernék találkozhatnák vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14éves vagyok...és főleg attól félek h rosszul csókolnák mert 2dik lenne.
2008. okt. 27. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már,mindenki így kezdte.Ha jól megértitek egymást,jön magától az egész.Ne görcsölj,ha jó vele,minden simán megy.Azért msn-eztél vele mert kíváncsi vagy rá,hajrá!
2008. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is tökaranyoswagy:P

Hát talizz wele:)

Ugyanmáár..Nemfogsz rosszul csókolni.Meghát ezentúl sohasem talizol senkiwel?:D

2008. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen találkoz vvele örülni fog sztem csak azt várja:D én is így voltam... nem kel félni legyél magabiztos és akk minden menni fog;) hajrá!!!! :)
2008. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyanez a gondom :( de a csaj is biztos így fél mint te, sőt... ne félj :) minden oké lesz
2008. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, és beszélj meg egy időpontot! Találkozzatok és majd ott eldől hogy belyöttök-e egymásnak! Ha meg minden simán megy, akkor A Smárolással se lesz semmi baj! ;)
2008. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szteem találkozz vele nyugodtan ha bejöttök egymásnak mindne simán fog menni, max. lefejeled mikor meg karod csókoloni, nah jó ezt ne vedd komoylan csak baromkodk:D

Sok sikert! Tamilina

2008. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, adtatok egy kis önbizalmat :D
2008. nov. 1. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden kezdet nehéz. Mindenesetre sok sikert!

Az utolsó előtti hozzászólónak meg üzenem hogy nézzen utána a fordított arányosság fogalmának...

2008. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,velem dúrvább volt a helyzet én még sosem csókolóztam,és találkoztam egy pasival,aki bejött nekem,képzeld mennyire izgultam,de megcsináltam,és utána egyre jobban kezdtem "belejönni" :P(a csókolózásba),szóval ne félj,gondolj mindig szép dolgokra,pl.amin msn-en nevettél...,én is ezekre gondoltam előtte,aztán tök jó volt:)
2008. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!