Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt a Valentin nap és olyan egyedül vagyok mint a kisujjam. Oké hogy csak egy sima átlagos nap de mégis.. tudat alatt tudom hogy egyáltalán nincs senkim és ez nagyon rossz érzés:( valaki valami tanács esetleg hogyan tudok jobb kedvet varázsolni magamnak? Na és az nem játszik hogy menjek el a barátaimmal valahova vagy valami mert nagyon nem használ..
2018. febr. 7. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A Valentin nap is ugyanolyan nap mint a többi.Nekem van kapcsolatom de szerintem hülyeség a valentin nap a párunk nem csak valentinnapkor kell szeretni meg nem csak akkor kell cuki szivecskés dolgokat venni.meg nem csak akkor kell 100×elmondani hogy mennyire szeretjük a párunkat.Meg nem csak valentinnapkor kell a párunkkal törödni meg nem csak akkor kell romantikusnak lenni.Egy kapcsolatért mindennap küzdeni kell és tenni.es minden nap ki kell nyilvánítani a párunknak az érzéseinket.Hülyeség a valentin nap meg a többi ünnep is és bocsánat hogy ezt mondom de az en vélemenyem az hogy az embereknek nem csak unnepkor meg szülinapkor meg pélául halottak napján kéne a másikra gondolnia és nem csak akkor kéne a másikrol megemlékeznie a párunkat.a családunkat.a barátainkat.rokonainkat..stb mindennap szeretni kell és törödni velük és mindennap ápolni velük a kapcsolatot nem csak ünnepekor(szülinapkor.karácsony.valentinnap stb..)
2018. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha azon zsörtölődsz hogy milyen magányos vagy az rá lesz írva a homlokodra és tényleg magányos leszel jó sokáig.


A kelendő emberek a kelendőek. Ha nem vagy az, legalább tégy úgy mintha az lennél. Menj emberek közé olyan körökben ami érdekel. Sport, hobbi, szórakozás. Bármi.

2018. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!