Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy nem működik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy nem működik a tinder, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve tinderezek (fiú vagyok) de hiába húzok szinte mindenkit jobbra és minden napos superlike-ot is kihasználom, eddig csak 2 superlikeolt lány jelölt vissza, akik nem válaszolnak semmire. Pedig rendes képeim vannak fent, rendesen látszom rajta, ami a szépségem illeti pedig teljesen átlagos vagyok mondhatni, tehát nem vagyok se kövér, se szemüveges, (nem mintha azok csúnyák lennének csak mondom) tehát semmi reakció. Van amit rosszul csinálok, vagy a mai lányok ennyire hülyék? Értelmes válaszokat várok.

2018. jan. 4. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet és mondok véleményt.
2018. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tinder egy rakás s***.
2018. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem csak nekem. Én ritkán tinderezem de az utóbbi időben kicsit ráfüggtem, összesen 5 matchem volt, ebből 3 véletlen volt ezért vagy én vagy a lány unmatchelt beszélgetés nélkül, és a másik kettőből sem lett sok minden. Pedig szerintem nem nézek ki rosszul az átlaghoz képest, rendes képeim vannak fenn, bemutatkozó szövegem is van ami szerintem elég kapós... szóval szerintem kiment a divatból a tinder, vagy nem az a réteg használja aki engem érdekel/akit én érdekelhetek. Alternatívákat meg nem annyira tudok, a Badoo és a Zoosk borzalmasak első látásra..
2018. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám magamat egy adonisznak, de nekem sok párom volt és nem is látszódtam jól a képeken, sőt, most jöttem össze a egy lánnyal, akit Tinderen ismertem meg, annyi a titka szerintem, ha párba álltok valamelyik lánnyal, hogy ne írjatok, hanem gifeket használjatok. És csak beszélgessetek poénkodjatok, de ne faggatózzatok, persze pár kérdés jöhet,de ne legyen faggatás. Első 4-5 napban találkozást ne is kérjetek, mert otthagynak. Ha kellenek tippek még, írjatok privit.
2018. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fura hogy nem akarnak találkozni ennyi időn belül. De akkor addig miről lehet beszélgetni? ami nem unalmas is, meg igen/nem válaszokon túlmutat^^ 20/f
2018. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!