Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valentin előtt, vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin előtt, vagy inkább utána hívjam el újra randira?

Figyelt kérdés
Összeisnerkedtem pár hónapja egy lánnyal, akivel találkozgattunk is. Viszont nem történt meg semmi, még csók sem, mert annyiszor mondta, hogy már csalódott, úgyhogy nem nagyon akartam elsietni a dolgokat. Viszont azóta sajnos teljesen elhidegültünk egymástól, ott tartunk, hogy már színte vissza sem akar írni, csak max több nap után. Én közben rájöttem, hogy nem kellett volna hagynom elengedni őt. Szerintem már nincs is nagyon sok esélyem visszaszereznem, de muszáj még utoljára megpróbálnom. Mivel közeleg Valentin nap, előtte vagy inkább csak utána hívjam el randira? Előtte csak azért aggályos, mert biztos azt fogja hinni, hogy annyira kétségbeesett vagyok, hogy már őt is elhívnám és lehet ezért nem fog komolyan venni. Pedig ez nem így van.

2018. febr. 11. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nem érdeklődik irántad,akkor semmikor.
2018. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el valentin napon, úgy érteni fogja, hogy bejön neked.:)
2018. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!