Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 3 hétig mindennap rám ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hétig mindennap rám ír aztán lekoptat, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Még egy éve találkoztam egy lánnyal osztálytársaimmal egy kocsmában, leült mellém, rádölt a vállamra, meg beszélgettünk, eléggé részeg voltam, úgyhogy már nem emlékszem miről. Aztán oszt társamtól megkérdezte később mi a nevem, bejelölt facen és 3hétig mindennap rámírt, de olyan szinten írogatott hogy napi 3x és megvolt sértődve ha nem válaszolok 1órán belül,ilyeneket kérdezett óránként hogy mit csinálok, aztán leírta hogy ő mit csinál,látszott hogy akar tőlem valamit, de ha hívtam hogy találkozzunk neki mindig közbejött valami, és tudni kell rólam hogy én nagyon rühellek chatelni meg beszélgetni a semmiről de mindig írtam neki valamit vissza hogy ne sértődjön meg, erre kérdez egy ilyet hogy nemtudja hogy bejön e egy másik srácnak, ezt így tök lazán leírta nekem,így egyből elkezdtem szídni az anyját a fejemben, azt letiltottam a fa**ba azóta 1 éve nem beszéltem lánnyal, mit jelent ez? Csak simán unatkozott és ilyen havernak tekintett akivel lehet beszélgetni? 19/f
2018. febr. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok nyomot hagyni a srácokba bezzeg aki ilyeneket csinál az meghagyja maga után a nyomot. Hát hogy van ez??


Amugy nem tudom, nem igazán értek meg sok embert. Például a megcsalásokat se, olyan undorító dolog. Vagy az egyenlőtlenséget sem egy kapcsolatban. Meg a hülyítéseket se. Ezt amugy csak ő tudná megmondani hogy miért irogatott. Lehet hogy srácokkal akart beszélni vagy hogy az a fiu te voltál akit irt. Mint már az elöbb irtam ezt CSAK ő tudhatja.

2018. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rólam beszélt, írt hozzá storyt amihez közöm nem volt, de most igy visszagondolok tuti az volt ilyen havernak tekintett, de fiu es lany kozott nincs barátság ebben biztos vagyok, azért is tiltottam le
2018. febr. 19. 22:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja azert hagyott nyomott mert a külseje tetszett nekem, tetszenek a vézna lányok, szép is volt ezért zavar a dolog
2018. febr. 19. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet kulonboztetni azert eleg nagy pontossaggal,hogy havernak tekint-e vagy nem.

Itt szerintem az volt,hogy "konnyebb veru" volt a holgyemeny,es talalt valakit.fordult elo velem is tobbszor...sajna van ilyen.

Bennem meg egyebkent is mindenki nyomot hagy,hat meg egy ilyen.20/f

2018. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!