Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi történhetett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel pár hete beszélünk,és szemezünk az iskolában.Bevallotta,hogy bejövök neki,és én is,hogy nekem is ő.Minden tökéletes volt,bókolt nekem..Flörtöltünk rengeteget.Egyik nap meg is ölelt csak úgy a semmiből.De két napja kerüli a társaságom,nem ír,és sosimcs ott,ahol én vagyok.A barátnőim szerint távolról figyelget.De én nagyon kétségbe vagyok esve,hogy esetleg megváltozott valami benne.Nagyon odavagyok érte,és a felvételis időszak után szerettem volna találkozni vele,és ő is akart.Meg is beszéltük kétszer,de aztán tanulnunk kellett helyette,mert ugye mindkettőnknek most itt van a nyolcadikos hajrá.Pedig ő javasolta ezt a randi dolgot,meg hogy jobban meg akar ismerni.Viszont nagyon összezavar azzal,hogy két napja nem jön le az udvarra,pedig mindig lejön.És nem ír.Nem beszél hozzám.Egyszerűen nem csinál semmit!Ki vagyok akadva.Segítsetek.Mi történhetett?

2018. jan. 25. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Egy meteor zuhan a Földre és elpusztul minden földi életforma, beleértve téged és engem is.

18F

2018. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper.Értelmes válasz,köszi..Bele ne halj a segítség adásba.
2018. jan. 25. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet arra var hogy Te kezdeményezz😉
2018. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Velem is ugyan ez van... 2 napja meg sem nézte amit írtam neki
2018. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menny oda hozzá! Próbálj vele beszélni!

Kérdezd meg hogy mi a baja.

2018. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!