Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez taszító lenne egy fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez taszító lenne egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti szerintem annyira nem néz ki az arcom borzasztóan, legalábbis véleményem szerint nálam kevésbé szebb lányokkal is randiznak fiúk. Viszont van két fogam ami kicsit kiáll... Van éjszakai fogszabályzóm meg minden, de lehet hogy emiatt nem kellek senkinek?

(Tudom eleg hülye kérdés xd?)



2018. febr. 24. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,aki emiatt kinevet olyannal kár is lenne kezdeni ;-)
2018. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elegge elore vannak torlodva a fogaim de ezt soha nem ereztem hatranynak, nem ez fog szamitani ha egy sracnak tetszel igazan
2018. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hülye kérdéseid... azok lehetnek a problémák. :)
2018. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lehet
2018. febr. 24. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem taszit az biztos, de nyilvan nem kizaro ok, ha mellette minden masban tokeletes vagy😂
2018. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moozygoo válasza:
Nem.
2018. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!