Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire taszító...

Lányok, mennyire taszító számotokra, ha a fiúnak nem szép a foga?

Figyelt kérdés

Nem lyukas, fehérnek is fehér, nem is hiányos. Nem volt fogszabályzóm, pedig kellett volna. Így pár fogam nem áll túl szépen.

Ezt leszámítva nincs baj a külsőmmel. :)

Nagy hátrány ez?



2015. márc. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyire állnak szanaszét ha nagyon akkor engem zavar.

Ha ennyire gáz a helyzet sosincs késő a fogszabályzáshoz:)

2015. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
27 vagyok :(
2015. márc. 15. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogszabályzós orvos,hogy akár 70 éves koromban is lehet fogszabályzóm,szerintem még jól is áll.
2015. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem feltétlenül hátrány, de ha van lehetőséged változtatni rajta, tedd meg, később hálás leszel magadnak ezért ... nem a lányok miatt, magadért.
2015. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27 vagy és? Nincs korhoz kötve a fogszabályzó. Az egyik tanáromnak is van ő mindjárt 40 éves.
2015. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A fogszabályzó baromi drága, szerintem, ha csak kicsit áll el a fog az nem gáz, van amit el lehet nézni :)

Viszont idegesítő, hogy mindenki a szájjal és a fogazattal van elfoglalva a másikon, mért lett ilyen nagy elvárás hogy mindenkinek hoolywoodi mosolya legyen ?!

2015. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én visszakérdeznék, hogy mennyire gáz ha a lánynak áll el a foga, mondjuk egy oldalt??
2015. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
úgyértem egy darab fog, az egyik oldalon
2015. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Láttam már olyan lányt, akinek szinte " jól állt" Kis cuki volt tőle. :)
2015. márc. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!