Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit erzek egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit erzek egy fiu irant, ez normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha sem voltam meg szerelmes, az eddigi fiukat, akik ramtapadtak, mind leraztam vagy friendzone. Osszvissz egy kapcsolatom volt eddig, 2 honapos, de vegul szakitottam a fiuval, mert nem ereztem semmit sem iranta, kivancsisagbol jottem ossze vele :/

Most meg van egy fiu, akit szeretek nagyon, de nem tudom, hogy barati alapon vagy azert mert tetszik.

Elkepzeltem mar, hogy milyen lenne, ha osszejonnenk, de valahogy kozben ugy erzem, hogy nem illenenk ossze es hamar vege lenne.

3 hete beszelunk szinte FOLYAMATOSAN, baratnom szerint tuti tetszem neki. Sokat szokott bokolni, es motival minden teren. Jovoheten fogunk talalkozni, es ugy erzem csok is lesz, de nem tudom kepes leszek e ra :( mi lesz, ha csok utan ossze akar jonni velem, de en meg akkor jovok ra, hogy megis csak baratkent szeretem? Nem akarnam elvesziteni:((

17L 19F


2018. febr. 25. 12:53
 1/2 anonim válasza:

Olyan vagy, mint én e téren. Mindig csak azt néztem én is, hogy nem illenénk össze stb. De meg sem próbáltam egyszer sem. Emiatt nincs még 20 éves koromra sem barátnőm.

Ne stresszelj rá. Majd jön magától. Ha nem akarod a csókot, akkor úgy sem fog megtörténni.

Lehet, hogy a képzeletedhez képest sokkal jobb lesz az egész kapcsolat.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy állandóan kételyek közt éljük!

2018. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem baj az ha nem jön össze és csak barátok maradtok:D

De ki tudja,hát még te sem tudod hogy hogy érzel iránta és mintha csak rajtad függne ez az egész:D

Nem kell rá stresszelni.

Lesz ami lesz azt kész, nem lesz vége a világnak.

2018. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!