Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ezt érzem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem a barátom iránt?

Figyelt kérdés
1 ev 8 honapja vagyunk egyutt, 18 evesek vagyunk. Imadom, nagyon jo srac. A nyar alatt viszont tul sokat voltunk egyutt, es 2-3 hete kezdem azt erezni hogy mar sok. Nincs turelmem hallgatni a mondandojat, nem vagyok izgatott ha lathatom, nem kivanom hogy jaj sok puszi meg oleles. Facebookon is beszelunk este de mar nem is tudunk mit irni. Erzem hogy nem akarom elvesziteni de..regen nem ereztem igy soha. Lehet csak ez a nyar volt sok? Volt mar valakinek ilyen? Remelem csak atmeneti idoszak.

2015. aug. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen igen, tartsatok ,,szünetet'' de lehetőleg inkább elsősorban csak vigyétek lejjebb a találkozók és beszélgetések sűrűségét, ha ezt mind2 en betartsátok rendesen akkor esélyes hogy visszajön minden a régi kerékvágásba :)

Szóval tartsatok magán területet ,,szvérát'' vagy magánéletet menjetek külön bulizni haverokkal stb.. és akkor lesz témátok pl

,,Jajj képzeld .... .... '' stb stb.. szerintem érthető voltam :) Drukkolok nektek sikerüljön!!

Ha netán még van valami kérdésed privát jöhet akár

2015. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elszállt a rózsaszín köd,vagy egyszerűen ritkábban kéne találkoznotok heti 2-3 alkalom hogy tudjatok mit mesélni egymásnak.
2015. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 5. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
És nagyon bűntudatom van..
2015. aug. 5. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban elszáll a köd idővel. Talán most történik, de nem hiszem, hogy gond. Nem lehet egy életem át olyan "ködös" állapotban lenni. Ha bűntudatod van és nem akarod elveszíteni, akkor szereted. Nyugodj le, esetleg ne találkozzatok annyit.
2015. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és igen csatlakozok a előttem szólókhoz a szerelem mint rózsaszín köd eltűnik majd lesz sima ,,szerelem''

Tipikus..

Kapcsolat elején ..Szeretem imádom ''*rózsaszín kőd*


Idő után ,, szeretem'' **eltünt**


Nyugi ez nem az hogy kiszerettél belőle hanem az a mondás hogy minden csoda 3 napig tart csak ügye egy kapcsolatnál nem 3 nap de a mondanivalója ugyan az.

Szünet / kevesebb tali megoldja nem teljesen de javít rajta :)

2015. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet ez a gond tényleg. Beszelni fogok vele, csak remelem nem gondolja majd hogy valamit rosszul csinalt
2015. aug. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!