Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első randevúra milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randevúra milyen ajándékot kell adni a lánynak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 18:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Egy szál virággal nagyon nem lőhetsz mellé 😊
2018. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vittem semmit.
2018. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csokiiii :D
2018. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A csoki jó ötlet, milyet adtál?

#3

2018. márc. 5. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Milkával nem lehet mellé lőni, nálunk a collage a kedvenc( [link]


de ha nem vagy biztos, akkor a sima tökéletes :) (azt mindenki szereti, én például mindig lepasszoltam a gyümölcsösöket ha olyat kaptam valakitől, barátnőm meg örömmel behabzsolta helyettem :D)

2018. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak egy randevúra a sima táblás csoki nem túl egyszerű, a bonbon például alkalomhoz illőbb?
2018. márc. 5. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és nem kell ajándékot adni, mm nem KELL.

De ha szeretnél vinni vmit, én egy szál rózsára szavazok, az sokkal szebb gesztus, mint egy tábla csoki:)

2018. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi pont azt beszéltük a sráccal, hogy egy virág szép meg minden, de nem praktikus :'D

Csoki meg csoki :DDD


Mondjuk én pont a romantika antipéldánya vagyok, de annak sokkal nagyobb sikere van nálam :D


De miért nem vihetnél virágot és mellé valami desszertet például? :D

2018. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szép bonbon*-*

de ne olyat vegyél, amit mondjuk nem minden ember szerethet pl ne gagyi konyak meggyet, mert az tuti nem mindenki szereti:D

2018. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Császár Zoltán 63 válasza:

Ad 1. A virágért kapott mosoly fény az éjszakában, világítótoronyként mutatja az utat.

Ad 2. Lehet hogy fogyókúrázik, veszélyes dilemma elé állíthatod már a meg sem lévő kapcsolatotok elején.

Ad 3. Ha már kaja az ajándék, az legyen egy közösen eltöltött vacsora, magyarán mindketten táplálkozzatok s a félmegoldás csoki majszolásnál (ami ráadásul magányos tevékenységre lett kitűzve) érzésem szerint egy mekis beszélgetés is százszor többet ér.


Nagy vonalakban ennyi, de mindent ki kell próbálni, s mikor meglátod a leányzó szemében a választ, legközelebb már megfontolás tárgyává fogod tenni a Romantics dalait

:)

2018. márc. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!