Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhát érdemes felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát érdemes felvenni első randevúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmnek lesz hamarosan egy klassz sráccal az első randija. Tőlem kért tanácsot, hogy milyen ruhát vegyen fel, de neki is meg nekem is más a véleményünk, nézőpontunk. Így felmerült a kérdés, hogy vajon a fiúknak mi tetszik jobban? Olyan ruha, ami kiemeli az alakot, kissé testre feszülősebb, vagy inkább olyan, ami kicsit bővebb, jobban takar?

Gondolom attól is függ, hogy milyen programot szerveznek, meg minden ember más, mindenkinek más tetszik, meg persze ez nem egy létfontosságú dolog, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatotokra. :)


21L



2016. jan. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig sötét nadrággal és egy testhez simuló hoszzúujjú letisztult felsővel rendeztem le. Persze engem teázókba-kávézókba vittek eddig első alkalommal. Úgy öltöztem fel, mint minden nap, persze ilyenkor az ember jobban odafigyel 1-2 apróságra, de nem akartam mást mutatni. Mivel alapvetően nagyon az egyszerű ruhákra szorítkozom, ez sokszor elegáns is tud lenni. Engem oylan helyre még randizni nem vittek ahova magassarkú miniruha kellett volna. :)

21/L

2016. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ÖLTÖZZÖN KI!

[link]

2016. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően amúgy én nem kategorizálnám, hogy mi tetszik a fiúknak. Valakinek a bő ruha tetszik, mert az olyan kis aranyos, van akinek pedig a tapadós tetszik, mert az olyan nőies. Ha étterembe mentek jobban ajánlom a bő ruhákat:D

(első voltam)

2016. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Farmer, valami normális, egyszerű felső, és kész. Én sem szeretek öltönyben randizni, jobban kedvelem a kicsit lazább ruházatot. Amúgy sem a ruhája miatt találkozom vele, hanem mert érdekel a személyisége.
2016. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anno voltam én már randizni fekete szoknya-fehér blúz-magassarkú kombóban is, mert akkor léptem ki az évzáróról. Igazi kényelmes szerelés. :')

A legjobb az volt, amikor tapadósabb farmert, toppot vettem fel, és balerinacipőt. Nem étterembe mentünk vagy ilyesmi, ezért nem kellett túlzásba vinni az öltözködést.

2016. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez lehet meglepő,de engem fiúként a legkevésbè sem érdekelne milyen ruhában jelenik meg az aki tetszik..számomra mindenképp ő a legtökéletesebb :)

Viszont hideg van,ráadásul hol a hó esik, hol az eső,minden tiszta víz,jég.. ezeket figyelembe kell venni ruhaválasztásnál..

2016. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ilyen vacak időben túl sok választás nincs.Én pl nem szerretek első randira nagyon kiöltözni, olyan cuccba menni, ami alapból nem jellemző rám, tehát például nagyon magas sarkú cipő, miniszoknya, mert abban csak feszengenék és ha ez látszik, az nem vonzó.Tehát abba megyek, ami még kényelmes, nem túl kihívó (nem akarok túl direkt lenni), de rafináltan azért szexis.Most például valami szűk naci magas szárú csizmával, valamelyik csinos, feszülős felsőmmel (mivel nekem amúgy is csak ilyen van)Valami szolid, elegánsabb ékszerrel.Szeretek visszafogott, elegáns, de mégis vonzó lenni.Valami apróság, ami feltűnő és különleges, de nem túl sok..Na például nekem van egy nagy, strasszos gyűrűm, azt hinnék, abszolut nem megy a farmeres. feszülős felsős cuccokhoz, csak valami estélyihez :) Na, ez például egy kis érdekes megoldás.

Hát valami ilyen megoldásokat érdemes szerintem.

2016. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2016. jan. 25. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!