Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan nő akit zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akit zavarna ha az első randevúra nem egyedül mennék? F25

Figyelt kérdés
Az egyik lány barátnőmet is vinném, aki nagyon fontos számomra. Ő egyébként nagyon jó emberismerő, talán még fel is dobja a hangulatot. Soha nem volt és nem lesz köztünk semmi, ezt előre bocsájtom. Csajok,Ti hogy reagálnátok? El tudnátok fogadni a szitut?

2017. jan. 13. 17:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Minden nőt zavar, s ez a stílus annyira gyerekes. Gondolj arra, hogy a szerelem és szeretet első rendű szükségletek között vannnak, emiatt mások nem tudják helyetted eldönteni azt, hogy Neked mi kell. Ne legyél Lusta Önmagaddal szemben, Kérdező, mert így sorozatosan becsapod saját magadat. A randira jövő csajokat meg nem érdemes bolondítanod ilyen helyzetekkel, még csak nem is vicces.
2017. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak valami péntekesti vicc. Amúgy annak is pocsék.
2017. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
99%
Engem biztos nem látnál többet. Mit akarnék egy olyan kisfiútól, aki egyedül nem mer elmenni randizni, vagy nem tudja eldönteni saját maga az adott nőről, hogy kell-e neki... Gondolom a kapcsolat többi részében is a "lány barátnő" véleménye lenne a meghatározó.
2017. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam. Nagyon mély kapcsolat van köztünk, mintha a húgom lenne, most úgy kell elképzelni. A második randira már nem jönne, gondolom ennyi megértőségre számíthatnék.
2017. jan. 13. 17:58
 5/35 anonim ***** válasza:
99%

A randevú lényege hogy megismerjétek egymást. KETTESBEN.

Én ledöbbennék, de lehet még jól is érezném magam, viszont nem akarnék utána tőled semmit, az biztos.

2017. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
20 év alatti lányoknál még lehet nem óriási probléma, de nőknél ez nevetséges kategória lenne. Ha mégis ilyet csinálsz, előtte közöld az adott lánnyal, hogy szándékozol vinni egy harmadikat..
2017. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan nő van, akit ez zavarna.
2017. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Az első szexnél is ott lenne !? Csak, hogy mindent jól csinálunk - e !? Nem - e bántalak vagy valami. !?



Hát dee, zavarna! Eleve introvertált vagyok! Egy emberrel sem egyszerű.. Nemhogy, egy idegen NŐVEL!??

Illetve, egy " Randi " két ember megismerkedéséről szól! Nem gondolod ?

Bezzeg, ha a lány vinne egy pasast.. Egyből az lenne a fejekben, hogy " vajon hányazor jártak egymás ágyába? "

2017. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
99%
LOL, soha többet nem látnál max haverként,ha jófejek lennétek. Nem gondolod,hogy ezzel a lánnyal kellene inkább randizni akit viszel?
2017. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
99%
Engem rettentően zavarna. Nem tudnánk olyan bensőséges hangulatot teremteni, ha ott lenne egy másik ember. persze lehet hármasban közös programot szervezni, de az első pár randi alkalmával szerintem eszedbe se jusson őt elhívni. Sőt ha van egy kis esze ő se megy bele ilyesmibe. Ha túlságosan is egy hullámhosszra kerültök a leányzóval ő is csak fölösleges emberként fogja magát érezni. Egyszer volt nekem olyan, hogy a srác aki randira hívott elhívta még két haverját is hát én egy romantikus randira számítottam ez teljesen meggyilkolta a romantikát hiába igyekezett a srác egyébként legfőképp rám figyelni.
2017. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!