Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajozós tippek kellenek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós tippek kellenek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nem vagyok egy bátor tipus, és egy Kaszanova sem. Kicsit túlsúlyos vagyok , de csak a csípőmnél látszik.Okos vagyok,meg "szép arcú" (Nem vagyok csúnya , csak nem egy Modell) Érzem hogy életemből a párkapcsolat hiányzik már csak.... Az osztályomban vannak lányok, más ismeretségemből is vannak...

Valaki tudna ajánlani csajozós tippeket? Mármint pl: menő dumákat, tuti tippeket, öltözködési tippeket, érzelmi tippeket vagy bármi mást... 14F (Most nekem senki ne jöjjön hogy "Te még fiatal vagy" "Nem való a gyerekeknek a párkapcsolat" dumákkal mert kiugrok az ablakon! Igen is minden korosztály lehet szerelmes! Csak máshogy mutatjuk ki érzéseinket! 14 éves korban szerintem a járáshoz elég egy puszi, kézenfogva járás, beszélgetés, együtt tölteni...stb. Nem kell egyből arra gondolni hogy 14 évesen már baszni fogunk!) Tehát az ilyen hozzászólásokat mellőzzük! Köszönöm! :)



2018. márc. 9. 21:30
 1/1 anonim válasza:

Ha egy lány tetszik, mindenképpen önmagad add, felsleges bárkinek is megjátszani magadat

Fogadd el saját magad, mások is csak így fognak értékelni

Mutass érdeklődést a lányok felé, beszélgess velük barátilag, ebből később bármi kialakulhat

A lányok szeretik, ha kedveskednek nekik és megdicsérik őket (vagy mondjuk a ruhájukat). Ha már van egy kiszemelt, aki látszólag viszonozná is a dolgot, kedveskedhetsz vmi kis aprósággal

Minden lánnyal legyél udvarias (sajnos a mai világban már ez eléggé kikopott)

Fontos, hogy senkire ne erőltesd rá a társaságod, ha nagyon nem vagy szimpi az illetőnek

Mosolyogj sokat (ne annyit, mint egy fogyi :D), legyél pozitív kisugárzású

Nagyon lényeges a testbeszéd, mert akaratlanul is zárkózottnak mutathatod magad. Legyen nyitott a testtartásod és kezdeményezz beszélgetéseket egy társaságban

Ja és ne legyél egoista, de egy egészséges önbizalom azért kell

Remélem, segítettem :) 18/L

2018. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!