Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki nagyon profi csajozós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nagyon profi csajozós srác segítsen!? Sokan, ha lehet, lányok is

Figyelt kérdés

Miután leszólítottam a csajt hogyan tovább? Mit szoktatok mondani (nem betanult) mit dicsértek meg rajta? Leszólítás után lehet hívni randira vagy hogy? Friendzone-t hogyan kéne elkerülni.

Ha nem szemeztünk vagy ilyesmi úgy is leszólíthatom? Ha igen hogy? Mit kéne mondani?


2016. dec. 30. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha leszólítok egy lányt, akkor tetszik valami benne, így azt megdícsérem, őszintén, amit gondolok. Először kicsit beszélgetek vele, érdeklődök, hogy mit szeret, hogy érzi magát jelenleg, és utána nyíltan elmondom, hogy felfigyelttem rá, és szeretném ha eljönne velem valahova.

Szemezés után én csak úgy elkezdek egy random témáról társalogni. Esetleg, ha buszon vagyunk, és szemezek vele, megjegyzem, hogy az egyik milyen pofátlan volt, hogy nem adta át a helyét az idős hölgynek, vagy hasonló társalgási- vagy vitatémát hozok fel.

2016. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyilok91 válasza:
75%
Én úgy csináltam egyszer, hogy eltévedtem és megkértem egy lányt. Elmagyarázta az utat, de mondtam, hogy ez bonyolúlt és miért nem kisér el inkább, persze nem ingyen így meghívtam egy fagyira és közben még beszélni is tudtunk. A végén el is tudtam kérni a számát arra az esetre hogy ha megint eltévednék :D
2016. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!