Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » SOS. Mit tegyek első randin/ta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mit tegyek első randin/találkán? 16/f

Figyelt kérdés
Szóval nem igazán randi csak meg beszéltünk egy találkozót de szeretném ha el jönne velem valahová(adhatok tippeket is,hogy hová) hogy vegyem rá ,hogy jöjjön el velem?...És nem tudom mit tegyek a randin szóval ahoz is jól jönne pár tanács.Gyors válasz kellene mert holnap találkozom a lánnyal.

2018. márc. 9. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

de jó nektek.. ez olyan édes kor.

Vigyél egy szál kis virágot (csomagolás nélkül, csak úgy magában) és mondd, hogy egy elkésett nőnapi virág - kérdezd meg merre lenne kedve sétálni, vagy inkább menjetek egy cukrászdába? megbeszélitek mi lenne jobb - és adódik minden magától.

2018. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
sütizni,pizzázni,add önmagad;hiába lepleznéd,ha majd együtt éltek, úgyis fény fog rá derülni, milyen vagy, és sokkal egyszerűbb, mint egy álcát fönntartani, ami nem is te magad vagy, nem is feltétlenül érzed egy olyan szerepben magad komfortosan. Amúgy guglizz rá, én már láttam ilyet, hogy témák randira, vagy randitémák, miről beszélgessünk randin; randitippek, beszédtémák, ilyenek között szerintem nézz szét, van több cikk is belőle pl, meg lehet, hogy korábbi kérdések is vannak amiknél olvashatsz pár tippet.
2018. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első ez nagyon jó gondolat a virágos ez tényleg be jöhet😊.második válaszoló néztem ilyen videókat és tippeket csak gondoltam hétköznapi emberektől is meg kérdem.Nem mellesleg nagyon köszi a válaszokat🌷
2018. márc. 9. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem randi, a virág túlzás szerintem.

DE ! A nőnap a kezedre játszik :)

Csapassad virággal, de sohase told fullba a kretènt! :)

2018. márc. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha virágot viszel, az szupi dolog, de úgy oldd meg, h akkor a lány házánál találkozzatok, h be tudja vinni, és betenni vázába. Kicsit kellemetlen, zavaró órákig vinni kézben magaddal, mégha örülsz is neki. Sok sikert :)
2018. márc. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogy zavaró 5 egy fiatal lány egy szál virággal a kezében - jó az. Kérdező, Ő is izgul ám!
2018. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!