Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki nem annyira helyes (10/6, számomra), de belül biztosak vagytok benne, hogy nektek való?

Figyelt kérdés

Nálam nem lenne kérdés, de sajnos abba a hibába estem, hogy elkezdtem hallgatni a legjobb barátnőmre, hogy jobbat találok stb, de én iszanyatosan szerelmes vagyok, esélyem is lenne.


Már egyszer majdnem jártunk, de akkor is rengeteg olyat kaptam, hogy vele?(persze nem emiatt uutasitottam vissza) Pedig nem néz ki szerintem rosszul, nem is értem. Bár ők belsőleg nem igazán ismerik.


Ti mit tennétek?



2018. márc. 14. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A barátaidnak választasz párt, vagy magadnak?
2018. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy a barátnőd mit mond, hogyha Te szereted őt? Menj, és jöjjetek össze, a barátnőd meg leélheti az életét 32 macskával, mert hogyha mindig a tökéletesen kinéző fiúkkal hajlandó csak összejönni, akkor elég hamar egyedülmarad.
2018. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Bunkó leszek de a srác nem “fullos” , a barátnőim szerint az a “Hogy néz már ki” kategória. És eleinte zavart és elbizonytalanodtam...de aztán rájöttem, hogy úristen, semmi közük hozzá. A srác belül 10/10-es, nekem ez elég. Légy te is így vele, legyetek boldogok ;) 16L
2018. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen. Érdekes módon én eddig mindig azokra a fiúkra figyeltem fel, akik nem éppen címplapra valók voltak. De a kisugárzásukkal és viselkedésükkel meg tudtak fogni.
2018. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem van egy módszerem arra, hogy hogyan döntsem el, hogy járnék-e egy fiúval, még akkor is, ha külsőleg nem tetszik annyira. Próbáld meg elképzelni, hogy milyen lenne vele a szex! Undorral tölt el a gondolat? Vagy épp ellenkezőleg, vágyakozást vált ki belőled és szeretnéd vele megélni ezeket a dolgokat? Tudod, ez is része a járásnak, és előbb-utóbb eljön annak az ideje, hogy el szeretnétek kezdeni kipróbálni az ilyesmiket. És olyasvalakivel, akinek a külseje nem vonz, nem hoz különösebben lázba, azzal nincs értelme járnod.
2018. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen hogy egy olyan fiu tetszett meg aki külsőre 10/6 de viszont belsőre tökéletes volt mert nem olyan volt mint a többi fiú. Ha szereted a srácot akkor ne vacakolj.
2018. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!