Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes fiúk! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk! Ti összejönnétek egy átlagos kinézetű vagy akár egy csúnyácskább lánnyal?

Figyelt kérdés

Elkezdenétek vele ismerkedni vagy már alapból nem foglalkoznátok vele, mert nem olyan szép meg menő amilyen egy helyes srác mellé illene a társadalom szerint?

Kort írjatok!



2016. dec. 26. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok helyes, így rám nem tartozik e kérdés. :'( De amúgy minden lánnyal összejönnék, aki képes lenne szeretni engem a hibáim ellenére. :(
2016. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"helyes" Kinek mi jön be, még én magam se tetszek mindenki :D van olyan lány, aki helyesnek tart, más meg nem, mert neki más jön be, lehet hogy az általad helyesnek vélt fiúnak pont az esete vagy.

17f

2016. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Jónás Rómeóról már lekestel:D am komoly ez kérdés? Én biztos h nem jönnek össze egy csunyaval
2016. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Jónás Rómeó helyesnek számít? Már épp válaszolni akartam, de akkor amíg a Kérdező lány nem erősíti meg, mi is a helyes, addig magamban tartom. :D
2016. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Általánosságban értem, tisztába vagyok vele, hogy ez mindenkinél más. De ha magadat helyesnek gondolod, akkor nyilván meg van a fejedben a kép arról, mi számít neked szépnek és ahhoz fogod igazítani a választ.
2016. dec. 26. 18:49
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Én meg vagyok elégedve az arcommal. És nem a "menő" lányokra bukom, észreveszem a visszafogottabb lányokat is. Gimiben például egy csendes, halk szavú lány tetszett, aki soha nem sminkelte ki magát, visszafogottan öltözködött, szemüveges volt. Azóta sem tudja, hogy ő tetszett nekem, nagyon ritkán beszéltünk.
2016. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-os Miért nem cselekedtél, hogy legyen valami köztetek? Vagy hogy a lány tudtára ad?
2016. dec. 26. 18:58
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Én szeretem az arcom nagyon :D a hajam is meg a szemem és a testem is.

Hát hírtelen 1 vagy 2 lány jut eszembe, akit csúnyának tartok és mindkettő inkább a személyisége miatt, meg ahhoz képest, hogy ők khmkhm, szóval nem egy afroditéi szépségek, ahhoz képest az elvárásaik mégis magasak, ahogy hallottam, velük pld nem jönnék össze, meg igazából külsőre se jönnek be.

Szóval nem, ha nem tetszik felesleges lenne, de egy átlagos lány is ugyanúgy felkeltheti az érdeklődésemet.

2016. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A gimi utolsó két évében komoly kapcsolatom volt. Az első két évben sem voltunk egy kategória. Ő egy ötfős, "csendes" lánycsapattal töltötte az idejét, akik csak halkan beszélgettek, nevetgéltek, sokat olvastak, és nem sokszor fordultak kifelé másokhoz. Én a szemüveges béna srác voltam, aki nem tanult rosszul, de rengeteget ivott, és néha volt egy-egy vicces beszólása. :D Egyáltalán nem jöttünk volna ki jól, neki megvolt a maga társasága, én pedig eléggé magamnak valónak tűnhettem kívülről. Most már csak Facebookon ismerősöm, ballagás óta nem láttam. Ha egyszer valamikor véletlen összefutunk a belvárosban, biztos, hogy megpróbálom elhívni valahova. Rengeteget változtam, és már annyira nem érdekelne az sem, ha esetleg nemet mond, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy ő hogyan látott engem. Bár ő annyira nem hagyott nyomot bennem, azóta is gyakran a hozzá hasonló típusú lányok tetszenek meg.
2016. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. dec. 26. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!