Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy idősebb lányt. Azt mondta, hogy nem tud menni mert kiséretségije lesz egy hét múlva és tanul, de nem mondta, hogy utána mehetünk. Szerintettek?

Figyelt kérdés
Szóval nem mondta, hogy utána mehetünk csak annyit, hogy most nem jó (és amúgy tényleg nem jó most neki). Merjem egy hét múlva újra elhívni vagy lerázás volt?
2018. márc. 17. 11:09
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

Próbálkozz újra a kisérettségi után. Legrosszabb esetben akkor is lepattint, akkor már tudni fogod, hogy állsz.

Ha meg nem, akkor sok sikert.

2018. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
A kisérettségi után az érettségivel lesz elfoglalva valószínűleg, az után próbálkozz inkább.
2018. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

És ennyiből állt a beszélgetésetek?

Mi lett volna ha megkérdezed tőle?

De ha egy mondatból áll a te kommunikációd, én is nemet mondtam volna.

2018. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!