Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de félek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely555 kérdése:

Tetszik egy lány, de félek a leégéstől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, osztálytársam, és nagyon bejön, annyira nem szoktunk beszélgetni, csak köszönyő viszonyban vagyunk. Sajnos rengeteg esélyem nincs, mivel egy gyönyörű lány, és én nem éppen vagyok egy szépség, és félek ha megpróbálok felé közeledni, elutasít, és mindenki engem fog szekálni, hogy mekkora egy szar vagyok. Mit tennétek a helyemben, kérlek válaszoljatok.

2018. márc. 19. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
rád férne egy kis tuningos motivacio... segitek neked privátban jelentkezz ha érdekel.
2018. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mond el neki: figyelj, téged talán kicsit szimpatikusabbnak tartalak a többi osztálytársamnál. Haaaa eesseettlleegg lenne kedved...



Szerintem a helyzetedtől függően majd befejezed. De akár majd privátban is segíthetek. 13/L

2018. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, nem fogsz leégni, gyakorlatilag 0 az UV sugárzás.
2018. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért a biztonság kedvéért kend be magad naptejjel.
2018. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kend be a hátam és szeress bátran, mert a szerelem is napolaj":D Csak le ne égjél már:) (Ez egy dalnak a szövege, pár hete hallottam valahol:D)


Hát, pár hét múlva talán úgyis elfelejtik. Én azért megpróbálnám. Különben sosem tudhatod meg. Mi lett volna, ha... Most nehogy már, hogy félsz mások véleménye miatt, és lehet, hogy életed lehetőségét szalasztod el; és később jobban bánnád, hogy nem tettél kísérletet; mintha megpróbálod, és elbaltázod. Amúgy van nekem is nem túl dekoratív fiú ismerősöm, és nagyon jól megvannak a barátnőjével. Okés, a barátnőjét nem láttam, de valszeg ő sem tudna olyannal járni, akihez nem vonzódik legalább valamilyen szinten fizikailag. Másik meg, ismerek egy pasit, ő nem látja magát túl szépnek, de szerintem meg gyönyörű. Szerintem kifejezetten jóképű. Szal meg mindenkinek más az etalon. Egyébként ha vannak ott az osztályban igazi barátaid, akkor majd ők megvédenek; tehát ők akkor sem fogják adni a kötözködők alá a lovat, hanem majd vigyáznak, hogy ne legyél "közröhej tárgya" úgymond. Szóval ők nem fognak kirekeszteni a bandából, a csajok meg max derülnek rajta egy ideig, de szerintem ők is megunják majd. Amúgy pl kezdeményezhetnél úgy; ú , most volt nőnap, ezt a kártyát már nem tudod kijátszani, de mindegy, rajzolj neki valami szép virágot. Az se baj, ha nem sikerül olyan jól, ha jófej csaj, akkor minimum értékelni fogja a gesztust; hogyha kedves lány. Mert ha nem lenne kedves, hanem pl beképzelt lenne; nem tetszene neked. Szóval lehet, hogy ő is vigyáz majd,ha mégis visszautasít, hogy azért kedvesen utasítson el, nem pedig a képedbe röhög és megszégyenít.

2018. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös a zene a címe: UFO - Napolaj :D

Egyébként kérdező, miért foglalkozol mások véleményével? Ha tényleg nem úgy sülne el a dolog, ahogyan te azt tervezted és szekálni fognak emiatt, akkor lazán megmondhatod nekik, hogy te megpróbáltad, nincs ebben semmi, szerinted vajon akik szekálnak meg mernék e ezt tenni azzal az illetővel, akiért odáig vannak? Nagy részük nem és ezért próbálnak téged is lehúzni a saját szintjükre. Ne érdekeljen más véleménye, ha gondolod írhatsz privátot, megpróbálok segíteni, ha tudok! Sok sikert töki! :D

2018. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, együttérzek haver.

Én sem hiszem, hogy bejönnék valaha bárkinek.

Szép lányra nem is merek gondolni....

17f

2018. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!