Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Buli után mennyi időt várjak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli után mennyi időt várjak, hogy elhívjam randira?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem egy rendezvényre és hát összejött egy lány. Úgy tünt hogy nem volt részeg és tök jól elbeszélgettünk smárolás után. Nagyon tetszik nekem maga a lány és a stílusa , a kérdésem az az ,hogy mikor hívjam el randizni ? Egy mozira gondoltam először ,mert abból könnyen kiderül hogy tényleg olyan e mint amilyennek láttam . Legrosszabb esetben is legaláb egy jó filmet megnéztem :D

2018. márc. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj vele pár napot, szerda-csütörtök fele megemlíted, hétvégére össze is jöhet.
2018. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az #1-höz, de az első randi- mozi kombóról lebeszélnélek, pont azért amit mondtál: "legalább egy jó filmet megnéztem" ergo nem is a lánnyal fogsz foglalkozni és ő se veled. De ez csak szubjektív vélemény. Sok sikert! ;)
2018. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
100%

Hmm nagyjából úgy most. Mármint minek megváratni? Nem igazán értettem soha ezt a várjál x napot hülyeséget.. XD Mi a halálért? :D Aki ezt kitalálta az nem feltételezi, hogy a másik fél is vár vagy feltételezi és pont szadista? :D


26F

2018. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-gyel és #2-vel az időpontot illetően, hétvége felé már össze is hozhattok egy találkát. #2-höz pedig csatlakoznék a moziról lebeszélés ügyben. Nem hiszem, hogy egy mozizás alatt meg tudnád ismerni jobban a lányt. Menjetek inkább kajálni, sétálni!
2018. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifogtal egy ribit,ijjaó de jó neked
2018. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Először smaci, aztán beszélgetés?

Ne várj egy napot sem, mert lehet, más gyorsabb lesz!

Lemaradsz a következő beszélgetést megelőző smaciról.

2018. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!