Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el anyunak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hamarosan összejövök az első barátommal, akit az interneten ismertem meg.

Hogy mondjam el anyunak, hogy összejöttem valakivel?

Nem szoktam neki soha mesélni arról hogy ki tetszik vagy hogy milyen fiúkkal írogatok...



2018. márc. 18. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia anya. Van baratom. Szeretem. Egyutt szeretnek vele lenne.
2018. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy én elmondanám.
2018. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkoztál is már vele, vagy még csak a netről ismered? :D
2018. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ridamov ***** válasza:
nem kell tudnia mindenről. akkor szólj neki ha érzed hogy baj lesz és tanácsot akarsz tőle kérni. ha van barátod akkor egyedülállónak kéne lenned. tudnod kéne kezelni a dolgokat
2018. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont tudnia kell róla, de nem neki kell eldöntenie, hogy pl találkozhattok-e. Így, hogy internetről ismered a srácot mindenképp mondd el anyukádnak! Nem kell túlbonyolítani, egyszerűen mondd ki! Hajrá!
2018. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!