Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Teljesen belezúgtam az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam az osztálytársamba! 15/f Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy jövöre középiskolába megyünk de nem ugyanoda.Én fülig szerelmes vagyok belé de ő szerintem nem.Néha beszélgetünk ha nincsenek ott a barátai mert ők egyből pletykálkodni kezdenek köszönünk egymásnak.Szóval hogy tudnám "elcsábítani"? Tényleg szerelmes vagyok belé csak nem merem megmondani neki habár tudom hogy nincs senkije de akkor sem merem megmondani vagy elkisérni mert félek attól hogy nemet mond.Am. ha például véletlenül mégis valahogy elkezdeném hazakisérgetni akkor kb mikor jon el a kézfogás stb.

2018. márc. 21. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Legfontosabb tényező, hogy ne tökölj odamenni. Lehet tartasz attól, hogy nemet mond, "mi lesz ha...", de gondolj bele: elszalasztod a lehetőséget, vagy megkapod a nemet és tovább lépsz?


Próbálj meg gyakran beszélni vele, viccelődni. Ha látod, hogy pozitívan fogad, akkor hívd el randizni. Ott törekedj arra, hogy minél jobban megismerjétek egymást, és ha jól alakul, akkor mondd el neki. Lehet várni kell még pár alkalmat, de az is lehet, hogy nem jössz be neki.


Sok sikert hozzá. Majd írd meg hogy sikerült. ;)

2018. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a választ.
2018. márc. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!