Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin mindenki magának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mindenki magának fizessen?

Figyelt kérdés

18 éves lesz lassan, volt már komolyabb barátnőm, meg egypár kavargatás

De ez az első randi még mindig nem megy olyan jól

Ha már elhívom valahova a lányt, el is viszem autóval, akkor úgy érzem hogy nekem kell fizetni pl a mozijegyet, úgyis egybe kérem ki

Vagy rosszul gondolom? Nem tudom na...nem fukarkodom azon a pár ezren, csak kíváncsi vagyok


2018. márc. 23. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jelent gondot az a pár ezer, nyugodtan fizesd ki.

És ha a csaj meg " elvárja" azt hogy te majd tartod a pi.csáját apuci meg anyuci mellett, akkor az rossz fa a fejszèdnek :)

Persze, illik neked fizetni, de túlzásokba se ess, remélem érted :)

Legalább neked még van tartásod ez ügyben :)

Egyébként, volt pár olyan random, hogy utólag azt a tábla csokit, is qvára sajnáltam 😂😂😂😂

Nem a pénz miatt, hanem az egész dolog miatt, meg ami lett belőle 😂😂😂

2018. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mellékes, beszéljétek meg, illetve csináld, ahogy gondolod és szól, ha baja van. Legalábbis én így szeretem, tuti nem agyalnék rajta, majd kialakul s ha mégis összevész veled miatta, jobb is :)
2018. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, értem

Igen, ismerős nekem is utólag...:D

2018. márc. 23. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam mozizni csajokkal, eddig mindig kérték h a részüket ők fizethessék, mivel a szüleik nem örültek volna, h a pasi minden költséget magára vállal. Nem hülyeség, tényleg. Sztem ahogy jónak látod a dolgot. Elsőre nem baj, ha te fizetsz valszeg.
2018. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét megoldás jó. De én nem irigylek senkitől párszár, maxiumim 1-2 ezer forintot, szóval én fizetek, persze ha hagyják.. De olyan is volt, hogy a lány fizette az én belépőmet, pedig rohadtul nem akartam hagyni. De na, azért jó érzés volt:)
2018. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!