Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gimisként, hogy egyikőnknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimisként, hogy egyikőnknek sincs saját keresete, randizásnál "elvárandó", hogy a fiú fizessen? Vagy meddig? Van bevett szokásotok, ki hogyan osztja meg az anyagiakat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Úgy korrekt, ha fele-fele arányban megy, hiszen nem az anyagi haszon miatt vagytok együtt. Akkor lehettek egyenrangúak egy kapcsolatba, ha lehetőség szerint osztoztok a terheken. Nyilván ha az egyik fél tehetősebb, akkor más a helyzet, de ilyen elvárásod soha ne legyen!
2017. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem elvárandó szerintem sem gimisként sem később. Vannak pasik, kik úgy érzik férfiasnak, hogy ők fizetnek, ezt tiszteletben szoktam tartani, bár mindig felajánlom, hogy legyen felesben. Azonban van pár ismerősöm, kiknek a szüleik adnak pénzt külön erre, hogy a lány részét is tudják fizetni. Az mondjuk furán érintett, mikor egyik sráccal felesben fizettünk, majd randi végén mondta, hogy amúgy külön erre, rám kapott egy csomó pénzt (fogyasztásunknál jóval többet), és így legalább vehet magának rajta cigiket :D
2017. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gimiskent mondom ha a baratommal moziba megyunk akkor o fizeti a jegyeket es en a kajat (vagy forditva) szoval mindketten majdnem hasonlo aranyban fizetunk. Volt a szulinapja es akkor nagy kegyesen megengedte hogy en fizessem az egesz vacsorankat. Attol is fugg hogy ki fizet hogy melyikonknek van penze. De egy normalis lany nem varja el hogy CSAK a srac fizessen
2017. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

nekem olyan élősködő nőm volt aki mindent fizettetett miközben jobban keresett mint én :D :D

fele-fele legyen ha meg már itt nem tetszik a helyzet menjen isten hírével mert későbbiekben is ugyanez lesz a helyzet..

2017. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fele-fele a normális, esetleg az hogy egyik randit a srác a másikat a lány fizeti, vagy ahogy mások mondták, egyik a jegyet másik a kaját veszi. Igazából mindegy hogy milyen módon osztjátok meg, de végén 50-50 körül jöjjön ki.
2018. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!