Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek neki, ha egy idegen srác oda menne hozzátok, és elkezdene veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés

A lehetőség adott. Nincs barátnőm és szeretnék magam mellé egy aranyos, értelmesebb lányt. Ha oda mennék hozzátok, és értelmes fiú létemre elkezdenék veletek beszélgetni, úgy, hogy közben nem lennék nyomulós, de közben próbálnék több sikerrel a közeletekbe férkőzni (ezt úgy értsétek hogy rendes és értelmes vagyok, tehát nem tudnák akkor sem megharagudni rátok, ha vissza utasítanátok, mert tudom, hogy még van sok lány az életben akinél lehet sikerem), akkor hogy reagálnátok rám vissza? Ha nem vagytok kapcsolatban, akkor örülnétek egy ilyen fiúnak? Továbbra is fent tartanátok vele a kapcsolatot, akár komolyabb céllal?


A kérdésem csak lányokhoz szól! Most nem fogom leírni hogy milyen vagyok külsőleg, mert nem ez a fontos a jelenlegi kérdésemben. Az a fontos, hogy akkor hogy viszonyulnátok rám vissza. Elengednétek egy ilyen fiút, ha tudjátok hogy ilyen emberrel csak nagyon ritkán találkoztok, és lehet ez lenne az utolsó alkalom, hogy lehetnének egy fiúval, aki szeretne titeket úgy, ahogy vagytok?


A vége kacifántos,de remélem át ment az üzenet. Ez egy közvélemény kutatás is egyben! Minél több lány válaszát várom.


Köszi mindenkinek!



2018. márc. 29. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez elég sok mindentől függ, ha egy sablonos unalmas szöveggel jössz oda nem igazán keltenéd fel az érdeklődésemet. Ha kreatív lennél adnék neked egy elérhetőséget, de nem gondolnék bele annyira sokat. A bátorságodat viszont mindkét esetben értékelném.

Nem keresek kétségbeesetten senkit se magam mellé. Nem tudom hogyan szerethetsz pl úgy ahogy vagyok, mikor nem is ismersz... szóval nekem ez kicsit sok lenne és túlságosan nyomulós. Persze ez én vagyok és nem minden lány, ismerek olyat aki kifejezetten odavan az ilyen fiúkért. Én kevésbé vagyok romantikus típus és sokkal több idő kell, hogy valakibe beleszeressek. Azt mondom neked, hogy próba szerencse, ha bejön boldog leszel, ha nem majd elkönyveled egy tapasztalatnak. :)

18/L

2018. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, az egómnak minden ilyesmi "kis győzelem" is jót tesz. Barátságot bárkivel szivesen kötök, külsőtől függetlenül. Viszont párkapcsolatba nem biztos, hogy belevágnék, ha tudom, hogy van esélyem az ízlésemnek jobban megfelelő fiúknál/férfiaknál. De ki tudja, ha képes vagy megnyerni az erényeiddel (legyenek azok külsőlegesek vagy belsőlegesek), talán neked is adnék ilyen téren esélyt.
2018. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék mert még soha senki nem jött oda hozzám:D
2018. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Várom még a véleményeket. Ezeket a visszajelzéseket vártam tőletek. Most magabiztosabb lettem. Tehát a legtöbb lány örülni fog neki, ha egy jó fej srác oda megy hozzá, és beszélgetést nyit felé...

De vannak azok, akik kerülik ezeket a helyzeteket! Tudtok valami megoldást erre?

2018. márc. 29. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg fokozatosan "adagold" magad a kiszemelteknek, sok lányt elijeszt a túlzottan beszédes fiúk. Legyél figyelmes, kérdezz de ne vallass senkit. Találd meg az egyensúlyt a két véglet között.
2018. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez világos. Én szeretnék egy olyan lányt aki beszédes. Főleg, ha komoly témákról beszél, akkor már az övé is vagyok!:) Ha megmutatom nekik a regény gyűjteményemet, akkor hogy fognak állni hozzám? Tudom, némelyik olvasni sem tud...
2018. márc. 29. 20:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Pontosítanád, milyen regényekről van szó? Miért gondolod, hogy nem tudnak olvasni? ..Kötelező elvégezni manapság legalább az általános iskolát.
2018. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ennek nagyon örülnék :D

Ha tényleg normális, nem nyomulós, kedves és az sem lenne baj neki, ha csak barátságig jutnánk, akkor persze, miért ne. De azért találj valami ürügyet, pl buszmegállóban: elment már az xy busz?

Vagy ha nincs karórád, kérdezd meg az időt, zsúfolt kávézóban kérj helyet, zsebkendőt, ilyen apróságok, hogy ne érezze úgy, hogy letámadod.

Regénygyűjteményedről majd későbbiekben beszélhetsz, de ne az legyen a fő témád, és csak akkor mutasd meg neki, ha már eléggé bízol benne.

Remélem segítettem :)

17/L

2018. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Haver, sugárzik belőled a megfelelési vágy,hogy mutass valami igazán nagyot. Ez taszító a lányoknak.
2018. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9nek egyébként igaza van. Nekünk mindig az kell amit nem kaphatunk meg... ha túl sok mindent mondasz magadról, úgy nem fogod felkelteni a lány figyelmét. Gondolj bele abba, hogy egy kapcsolathoz idő kell, nem lehet 10 perc alatt letudni az ismerkedő fázist. Nekem fura lenne ha a fiú aki odajön hozzám ledarálja a fél életét, kell egy kis titokzatosság, hogy fokozatosan ismerd meg a másikat.

Első voltam. :)

2018. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!