Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Tudom most ez így hirtelen nagyon gyerekes kérdésnek fog tűnni....de én tényleg rosszul érzem magam e miatt.

Most kerültem gimibe amit amúgy nagyon imádok..és gondolom mindenkivel megtörténik az, hogy lesznek úgymond "crush"-jai. Velem is ez történt. Azt tudni kell hogy szeptember óta tetszik az a srác és januárba mertem ráköszönni...szóval ilyen téren nem vagyok olyan bátor vagyis érted.

Aztán voltak más felsőbéves fiúk is akiket úgymond én vettem észre, mármint, hogy milyen helyesek. Természetesen nem hajtok rájuk, nem vagyok olyan, de azért a barátnőimmel megosztottam ezt.


Na és tényleg ne röhögjetek ki de most jön az egésznek a teteje.

Én ezekkel a felsőbévesekkel mindig is jóba akartam lenni mert tudtam, hogy milyen viccesek meg milyen jó a személyiségük, viszont nekem ez sose jött össze, és igazából el is engedtem, úgy voltam, hogy nembaj végülis barátaim vannak a crushommal pedig nincs semmi baj..

Erre barátnőim olyan mintha átmentek volna ilyen...bocsánat a kifejezésért de r*b*s stílusba. Mindenkire rátapadnak. Elmentek egy sulis after partyra, ahova én nem akartam menni meg szerintem nem is engedtek volna..Beszéltek Ábellel (aki tetszik).

Aztán egy beszélgetésükből amibe én nem voltam benne hallottam, hogy arról beszél az egyik, hogy Ábel milyen cuki volt, hogy előre engedte őt vagy már mittom én.


És egyre jobban kirekesztettnek érzem magamat. Mintha nem lenne kedvük hozzám. Néhol ignorálnak...nem értem. Pedig én voltam a társaság szíve lelke...én barátkoztattam őket össze egymással. Aztán én maradok a végén tök egyedül?? Nemá.


Csak egy normális csaj maradt...akivel szerintem tök jó barátnők tudnánk lenni, csak ő meg nem nyit...mert bele van buzulva a másik barátnőjébe.


Mondtam már nekik hogy rosszul esik..aztán egy órán keresztül normálisak utána minden a régi.


Nem hiszem, hogy velem van a hiba mert ugyan olyan vagyok...inkább ők változtak.


Az osztályunk kicsi 17en vagyunk...nem kimondottan tudok más társaságot keresni mert a többiek vagy fiúk, vagy teljesen másak és tök antiszociálisak.


mit tegyek?



2018. márc. 31. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Miaz a crush?

Amugy nagyon tenni semmit sem tudsz beszélj a sráccal ha kapcsolatot szeretnél de ha nem te változtál tenni semmit nem tudsz.

2018. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

"Én ezekkel a felsőbévesekkel mindig is jóba akartam lenni mert tudtam, hogy milyen viccesek meg milyen jó a személyiségük, "

Ez a valóságban úgy van,hogy van néhány vicces, meg jó személyiség, a felsőbbéves lét nem indokolja,hogy biztosan jó fej megy vicces.

Amúgy, ne közöttük keresgélj, mert te 14-15 vagy, ők meg 18-19 évesek, hozzájuk(!) te még elég gyerekes lehetsz, az a+4-5 év nagyon sokad ad szellemi érettségben, amit még te nem "kaptál meg".


Mit tegyél? MAradj ilyen. Semmiképp ne légy olyan, mint a "barátnőid".

és a fiúzással is ráérsz. Az,hogy egy rakás fiú tetszik, szintén az éretlenségre vall. Majd lesz valaki, később. Ne próbálj senkire se tapadni meg bájologni, mert ez a viselkedés magával tud rántani (lásd: barátőid), és te teljesen "menthető" vagy, amíg nem vagy ilyen.

2018. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen egyet értek a 2 válaszolóval. Én is így jártam, középsuli előtt 5-en voltunk jó barátnők. A középsulis évek elejére teljesen eltávolodtunk, mindneki átváltott arra pasizós, dobom magam a fiúknak típusra, én pedig maradtam a régi. Az osztályomban aztán kaptam barátokat, de ők is átváltottak.

Hát, ilyen ez az időszak. mindenki kiéli a kamaszkorát. S nem lehet velük beszélni, mert tényleg, ahogy te mondtad, 1 óra s ugyan olyanok.

Mostmár lassan kezdem megszokni. Kerestem hobbikat s azzal töltöm az időm nagy részét.(De ezt nem úgy értsd, hogy teljesen antiszockodom)

Hogy mit tegyél? Ne változz meg, maradj ugyan ilyen mint most.

Sok sikert és kitartást! :)

2018. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hopp itt van egy kis félreértés, de én fogalmaztam rosszul bocsi😅

Nekem ezek a felsőbb évesek nem tetszenek.. csak annyi volt róla a véleményem, hogy jól néznek ki meg ugy hallottam tök jófejek

Nekem csak az az egy srác jön be:)


Ja és mégvalami:D

A crush szócskáért bocsesz:)

Igazából azt az embert hivod így aki tetszik neked:D amcsiba használják elég gyakran

Mégegyszer bocsii

2018. ápr. 1. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!