Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet rocker fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet rocker fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Valami olyan oldalra gondoltam ahol sok rocker fiú található.
2018. ápr. 1. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mostmar inkabb csak 20 ev felett vannak rocker sracok, ezek a mai pavak popot halgatnak!
2018. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát én az vagyok,jó lenne főleg a közelben rockerekkel ismerkedni de én se tudom hol lehet,talán facebook csoportok de azokban a legtöbben 20-25 felett vannak,bár már én is csak 1-2 évre vagyok a 20-tól
2018. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rock koncerten
2018. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én nem járok koncertre így személyesen esélyem sincs.

Suliba meg inkább akik vannak ők meg minden rosszba belemennek és drogoznak,stb...

20 év alatt ilyen nehéz lenne találni valakit?

2018. ápr. 1. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Nehéz. Aki van, az is foglalt.
2018. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondocon.
2018. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rocker nem vagyok, de a kedvenc műfajom, imádom. 16 éves vagyok, senki ne általánosítson(gondolok itt az előző válaszokra) én kifejezetten szeretek minden zenét ami JÓ, de főleg rockot hallgatok, abból is 80-as 90-es évből valókat. Szóval remélem mindenki tanul ma és nem fog legközelebb általánosítani hogy a mai fiatalok, mert nem mind olyan.

UI.: Páva se vagyok, kifejezetten felrugnám őket:)

2018. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk 16 év alatt inkább sok műanyagrocker van.

De nem mondom, hogy vérbeli nincs.

Rocker lány lévén nekem ugye vannak ismerőseim, csak tudni kell, hogy hol kell keresni őket.

2018. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem akárhol találhatnál az utcán.

Én borsodi vagyok, régen benne voltam egy nagyobb rocker társaságban, akármikor akármerre mentünk a városban találkoztunk más rockerekkel is, meg metálosokkal, emosokkal, punkokkal, és mind iszonyat barátságosak voltak, instant haverok lettek. Ráadásul itt a kisebbség erősen fenyegeti a szubkultúrák tagjait, szóval gondolom más megyékben még nagyobb arányokban vannak.

Első miért mondasz ilyet, mikor nem igaz? Tudom, hogy akinek nem inge..., de elég undorító, hogy számodra minden fiatal páva.

18/F

2018. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En is az vagyok

Vagy olyasmi xd

17 eves szval nem igaz h csak 20 folott vannak

2018. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!