Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek egy fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy fiúval?

Figyelt kérdés

Hali. Szóval, van egy fiú, akit nemrég ismertem meg, és elkezdtünk beszélni telefonon. Mindig feldob valami új témát, és néha én is tudok hozzáfűzni dolgokat, de a legtöbbet ő beszél. És elég sokszor van csönd is, mert egyszerűen zavarban vagyok és nem jut semmi az eszembe és mondjuk éppen neki sem. Ez hogy hol akar tovább tanulni stb már megvolt de miről beszélhetnénk? Nem szeretném ha megunna mert nagyon szimpatikus. Egyébként sokat nevetünk ha elsüt egy poént szóval nem feszült a hangulat vagy hogy mondjam, csak egyszerűen nem tudok gondolkodni, nem jut eszembe semmi.

Ötletek?

15/l


2018. ápr. 2. 17:37
 1/1 anonim válasza:
100%

Nagyon Improvizált, én szoktam ilyesmit csinálni :D


#1 Mi a hobbija, sportol-e valamit? Ha nincs téma, és éppen séta közben vagytok ránézel spontán egy házra..:D 2 eset lehet, vagy tetszik a ház vagy nem. Ha nem, akkor elmondod neki a jövőben milyen házat szeretnél majd, hogy képzeled el stb... :D Nem kell, milliárdos igényekről beszélni főleg így az elején, inkább vicceld el :D Ugyanez, ha nem tetszik az a bizonyos ház, diszkréten mondj róla valamit.. utána ő is elkezdi mondani, hogy hogy képzeli el dolgokat a jövőben, csak teszem azt hozzáfűzi azt is, hogy akar magának 8 pitbullt... vagy nem pont 8 pitbullt, hanem akar egy saját edzőtermet. Ezt követően találhatsz közös dolgokat is mit tudom én, pl. te is szereted a pitbullokat, vagy az edzőteremmel kapcsolatban, te is edzel rendszeresen valamit. Teljesen spontán szoktam ilyet csinálni, amikor egyáltalán nincs téma. Nem csak a házból tudsz ilyet visszavezetni, tulajdonképpen a környezetedből amiről van véleményed majdnem mindenről. Megtudsz pár infót a másikról, a beszélgetés is felpörög, nem unatkoztok. Távlati célokat is fel lehet tárogatni így.


#2 Tarts szünetet, hallgasd meg és figyelj rá. Ne görcsölj, hagyd beszélni és tartsd meg azt a bizonyos szünetet, aztán kérdezz. (hidd el ha hagyod beszélni lesz miről visszakérdeznixd) Lehetőleg ne eldöntendő kérdésekkel. Fontos, hogy érezze a másik, érdeklődsz felőle, és érdekel is valójában amit mond, nem csak meghallgatod, nem egy oldalú a kommunikáció, hanem egyenesen vevő vagy a beszélgetésre. Általában az emberek többsége csak mondja-mondja a magáét közben észre sem veszi, hogy a másik épp halálra unja magát, vagy nem érdekli a téma. Ha épp egy sztorit mesél szimplán visszakérdezhetsz, a sztori végén, hogy miért? vagy miért döntöttél így akkor, és ekkor? Ne menj át interjúkérdésekbe, ne faggasd nem azt szeretném mondani, csak nyilván érezze rajtad, hogy komolyan érdekel amit mond neked, és kialakítasz egy bizalmas-teret, így legközelebb már nyitottabb lesz feléd, sokkal könnyebben mondd el neked majd bizalmas dolgokat. Tehát kerüld a mindenféle dolgokról való hablatyolást, és a végeláthatatlan beszédet is, mert akkor hamar megunhat, vagy megunhatod te őt. Várd ki a csendet, amíg beszél figyelj és hallgass. Próbálj többet a szemébe nézni, vagy tartani a szemkontaktust, ez dominál, sokat számít. Alkalmanként lehet 2-3 másodperc is. Jobban megismered mintha szórnád a kérdéseket, A-Z-ig, hogy kedvenc ételed, kedvenc színed, kedvenc ez-az... :D


15/F

2018. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!