Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy fiúval facebookon? Eddig csak addig jutottunk, hogy szia, mizu? Stb. Nagyon tetszik nekem es nem merem megkerdezni tőle, hogy van-e kedve jobban össze ismerkedni, mer felek, hogy kinevet. Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Zenei ízlés, sport, állatok, tervei nyárra, ilyenek... Ha elindul egy téma, a többi jön magától!
2017. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd arról amit nem tudsz róla,hobbik,könyvek,filmek,zene stb. Kérdezd ki a véleményét dolgokban,(amihez ért is valanennyit). De ne félj mesélni te se magadról. Amúgy miért nevetne ki?
2017. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd ki*
2017. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ő is rád szokott írni, meg érdeklődik irántad és nem csak úgy visszaírogat, akkor nyugodtan próbáld meg megismerni, tegyél fel kérdéseket róla, ami érdekel.
2017. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megirtam neki h tetszik es kerdeztem tole, hogy van-e kedve velem ismerkedni, de azt irta, hogy nem tudja. Erre mit kene irnom?
2017. júl. 11. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne csak úgy a képébe mondani, hogy tetszik neked :D Valószínűleg csak kedvesen próbált egy nemet mondani.
2017. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!