Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszélgessek, kommuniká...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessek, kommunikáljak egy fiúval, ha folyton vihognom és vigyorognom, nevetnem kell?

Figyelt kérdés
Kérlekk ne nézzetek hülyének, mert számomra ez nagyon nehéz. Ez a gyengepontom, hogy ha valaki tetszik, barmit mond, nem direkt, de elkezdel nevetni vagy vihogni, röhögőgörcsöt kapni, de nem direkt csinálom ezt, mint a tinik nagy része. Értelmes lány vagyok, de így nem tudok élőben ismerkedni, mert folyton kelletlenül is nevetek, mikor nincs is semmi téma, vagy vicc. Ökölbe szorítom a kézfejemet és megszorítom valamelyil izmomat, maximum akkor tudok csak egy percre csendben maradni, lenyugodni. Egyszerűen nem megy vihogás&vigyorgás nélkül. Van valaki ugyanilyen helyzetben? Mit csináljak?

2017. aug. 24. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát a vihogas ellen nem tudom mit lehetne tenni, de szerintem ne stresszelj rá. A vigyorgast pedig formald át mosolygassa aztán maris jobb lesz a helyzet😊

Egyébként nekem a kezem remegett amikor a nekem tetsző fiúhoz közel voltam, úgyhogy ilyen fura szokassal nem vagy egyedül

2017. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szedj gyogyszer az ideg rangasodra , mert mar olyan sulyos hogy hangot is kiadsz közben.
2017. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Huhh, egyszer ezt én is észrevettem magamon. Nagyon megdöbbentem.

Sok lánynál észre vettem ezt, de, hogy én is...

Nem tudom, én úgy elborzadtam magamon, hogy többet nem csináltam ilyet.

Először még figyeltem rá, de azóta nem is jött úgy magtól.

Az, hogy nevetsz vele, az rendben van, viszont a vihogás az más. Az érződik.

Az furcsa, hogy neked ennyire nem sikerül, de már az is jó, hogy észrevetted. Szerintem, ha 'gyakorolsz' akkor egy idő után már nem fog előfordulni.

Figyelj magára a poénra, ne arra, aki mondja.

Sok sikert! :)

2017. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, mint te. A fiú nem nagyon tud vele mit kezdeni, csak mosolyog rajta. Sehíteni sajnos nem tudok.
2017. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld, a pasiknak bejön amúgy. Szeretik a mosolygós lányokat :) De amúgy vegyél pár mély levegőt, attól lenyugszol.
2017. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koncentrálj arra, hogy mit mond, ne gondolj arra hogy nevetned kell vagy valami, hanem tereld el a figyelmed azzal hogy értelmes dologra gondolsz, hogy mit mondhatsz neki, vagy ő miről beszél.
2017. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, ha lány röhög, mint a fakutya, sokkal jobb, mikor olyan savanyú az arca, hogy az összes uborkánk egyszerre nem tudna vele versenyezni.

17f

2017. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én több, mitn egy éve vagyok a Kedvessel és még mindig képes vagyok vigyrorogni, mint a tejbetök, ha úgy néz rám.


28n

2017. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!