Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bizonytalan vagyok, szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok, szerintetek melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy lánnyal (most is fogok nem is túl sokára), de nem tudom, hogy akarok-e többet. Megbántani semmiképp nem szeretném, nagyon rendes és okos, de mindig mikor idáig jutok egy lánnyal, elkezdek kihátrálni, hogy nem is kell igazán, inkáb edzek, tanulok, ráér ez még.. Aztán amint a lány eltűnik a képből, szomorú vagyok, hogy nincs senkim. Ezzel a lánnyal most nem is lenne semmi gond, csak annyi, hogy nem vagyok biztos benne, hogy tetszik. Egyébként nem csúnya lány szerintem, viszont nekem másabbak az eseteim (csak sajnálom is, mert eddig úgy néz ki passzolunk valamelyest). Ti mit tennétek a helyemben (nem volt még barátnőm..)? Valamint ha ma este meg akar csókolni, vagy elköszönésnél olyan pillanat adódna, hogy csókolózzunk és én még mindig bizonytalan vagyok (remélwm az este jó hatással lesz rám), akkor hogyan szereljem le diszkréten? Csak öleljem meg? Gyors válaszokat kérnék, ugyanis pár óra múlva találkozunk.


18/F


2018. ápr. 7. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed azt, hogy passzoltok, akkor finoman, de el kell utasítanod. Sokkal jobb, ha még most csinálod, mintsem eléred, hogy belédzúgjon, aztán kirakod és még jobban összetöröd a szívét. 22/F
2018. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is , csak annyi, hogy én vagyok a lány :(
2018. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nézd azt, hogy a külseje az eseted-e vagy sem, ha a belsőtök viszont passzol. Magadnak kell eldöntened, hogy eléggé passzoltok-e ahhoz, hogy egy-két hónap múlva ne und meg. Ha úgy érzed, megunnád, nem jönnétek jól ki hosszú távon, akkor inkább most mondd el neki, mint akkor mikor már együtt vagytok...
2018. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!