Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk randira?

Figyelt kérdés

Eddig 2 randi volt. Mindkettőn sétáltunk, de a végére már dögunalmas volt, mert nem tudtunk mit csinálni. Azt mondta, hogy kövileg találjak én ki egy helyet ahova mehetünk. Na most kb ilyen 2-3 órára kellene folyamatosan valami program amit lehet ilyenkor csinálni.

émivel úgymond kisvárosban lakunk ezért nincs a közelben hamburgeres, kfc, burger king stb.

Amit eddig gondoltam:

-piknik (jó xd, ez lehet béna ötlet lenne, meg olyan régies)

-mozi (ezt azért problémásabb, mert ő a horror filmet szeretni, én meg attól félek :))

Tudntok helyeket írni? Bármit. Köszii

16/L 17/F



2018. ápr. 10. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha két randi volt és már most unjátok egymást, akkor sehova.
2018. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem unjuk egymást, csak szeretnénk valami változatosabbat kitalálni, mint, hogy sétálunk csak az utcan es beszelgetunk. Beszelgetos lehet csak ne siman az legyen.
2018. ápr. 10. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A 3 órás randi hosszú. És emiatt lesz unalmas.
2018. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmehetnétek együtt kalandparkba, vagy ilyesmi.
2018. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sexshop aztan haza
2018. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!