Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezek után szemétség lenne ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után szemétség lenne ha nem mennék a találkozóra? 17l

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3 hónapig jártam (elötte már 2 éve ismertem) és megcsalt, ezért szakítottam vele, majd rám írt hogy szeretné újra kezdeni és megbánta, úgy volt, hogy találkozzunk, de a találkozás elött rám írt hogy éppen milyen,,szép" dolgokat csinált egy másik lányal és hogy milyen jó volt, ezután elküldtem egy melegebb éghajlatra, majd húsvétkor rám írt, bocsánatot kért, meg minden féle szépet leírt, és mondta hogy találkozzni szeretne most szombaton, nagy nehezen bele mentem, de azóta le sem szar, de jönni meg szeretne.... Szerintetek az nagy szemétség lenne ha azt mondanám hogy találkozzunk de nem mennék el, és nem reagálnák az üzeneteire? (Azt hozzá teszem, hogy 3 órát utazik és nem nagyon ismeri ezt a helyet ahol én lakom)

2018. ápr. 11. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök oké, támogatom
2018. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ha neked lennék simán megcsinálnám:D

Megcsalt+más lányokról beszél neked,csináld csak meg,megérdemli.

2018. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem.
2018. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez nagyon jó ötlet, támogatom. Megérdemli :D


Esetleg lemondhatnád a találkozót akkor, amikor megérkezik, mert valami nagyon fontos közbejött neked. Majd még egyszer megcsinálni vele ugyanezt.

2018. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
37%

Dehogy érdemli meg. Ez szemétség.

Attól, hogy veled rosszat tett, neked nem kell lesüllyedned a szintjére.

Írd meg neki, hogy átgondoltad és nem szeretnél találkozni vele

2018. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Na várj miért ne érdemelné meg? Ha csak lemondja a srác vállat von és vonul a következö csajra.

Ha nem csak hogy nem kapja meg amit akar de még megbosszulva is érzi magát, akkor talán elkezd gondolkodni miutén kidühöngte magát.

2018. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel inkább csak magadat járatod le szerintem. a gerinctelenség, és a másik frappáns, stílusos megszivatása között azért van különbség... nem is kevés.
2018. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Oszinten szolva, ezt a fiut mar reg el kellett volna hanyagolnod, minek torodsz meg vele...

Igen, nagy szemetseg lenne, csak magadat minosited ezzel. Nem azt mondom, hogy a fiu semmi rosszat nem tett, mert tett bizony, de nem kell lesullyedned a szintjere.:)

2018. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
62%
Igaza van az utolsó válaszolónak. Viszont.. Te is szorakozhatsz egy kicsit nem? Mit számít, most azt hiszi, hogy mindegy miket csinál bocsánatot kér, könyörög és te majd úgy is megbocsátasz. Az ilyenek nem csinálnak semmit önzetlenségből.. Lefogadom más dolga is akad ahol éppen te laksz.. A reakcióból kiderül (ha simán leszarja) akkor legalább tudod milyen jól tetted, és ha nem és vitázik akkor életében először megérzi milyen érzés ha valakit hülyének néznek..(volt ilyen barátom szintén 3 hónapra)
2018. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy írták korábban ne tedd. Édes a bosszú.. Ja persze. Megérdemelné, de ha megteszed azzal tényleg csak az ő szintjére süllyedsz és jól le is járatod magad. Inkább írd meg neki őszintén hogy Sorry de toplista van az életedből, mert ilyen embernek mint ő nincs helye ott. És utána sz*rjál te is a fejére akármit is ír.
2018. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!