Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak mennyire elfogadható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mennyire elfogadható, ha egy fiú nylonharisnyát hord?

Figyelt kérdés
Még nem sok randim volt , (16 éves vagyok), heteronak érzem magam, nőkre vágyom, de van ez a mániám, hogy szeretek nylonharisnyákat (nem combfixet) hordani, látszódik is, rövidnadrággal ma is így járok, bejön, ahogy nőkön is, de mintha félre értenék,nem tudom, cikinek tartjátok csajok? Én nem tartom cikinek, elvileg csak egy kiegészítő, jól néz ki.

2018. ápr. 14. 11:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Többnyire barna un.testszínűeket, de bejön a szürke is: [link]
2018. ápr. 15. 16:24
 22/32 anonim ***** válasza:
71%

Ez így elég gáz ha rövid nadrággal hordod, még a nőknél sem igazán tudom ezt megérteni hogy miért vesznek fel rövidnadrággal nejlon harisnyát, főleg hogy a rövidnadrág azért van hogy ne süljenek meg a nagy melegben.


Persze ha te télen fázol a farmernadrág alatt és azért veszel fel harisnyát nadrág alá hogy ne fázzál az szerintem teljesen rendben van.

2018. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ezek vékonyak nagyon, nem melegítenek, de ha valaki felveszi, azért mert jobban szeret úgy lenni, mint én is, vagy van bőrproblémája és el akarja takarni, ezért is húznak fel szerintem. Egyébként nem értem miért foglalkoznak ezzel, a nylonharisnyával? Ha valaki fogott már a kezébe, tudja, hogy milyen, nem nagy szám.
2018. ápr. 16. 11:54
 24/32 anonim válasza:
60%

Hát èn nem tudom hogy egy fiú hogy vehet fel ilyen harisnyát.

Mert ha azt mondja hogy tèlen hord a hideg vègett az teljesen rendben van, mert tèlen èn is hordok harisnyanadrágot a hideg vègett, de az vastag pamut, a másikat nem tudnám magamon el viselni.

2018. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy fiú női nejlon harisnyát hord, ott valami baj van az aggyal..... Nem vagy te esetleg Homoszexuális? Mert úgy eltudnám fogadni, de hogy te heteroként állítod be magad, és közbe női harisnyát hordasz, ott már bajok vannak. Érdemes egy Pszchiologust felkeresned, lehet lepontozni, de én magasról lesz**rom. Ez nem normális dolog!!
2018. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homokos, szerintem nektek kellene elmenni dokihoz, mert túlságosan női holminak gondoljátok. A nylonharisnya unisex, csak nálunk nem annyira. És ha egy nő a nylonharisnyától akar nőies lenni, annak gratulálok a butaságához.

Pedig még árulják is pasiiknak is nyilván van rá kereslet!

[link]

2018. ápr. 16. 20:54
 27/32 anonim ***** válasza:
45%
Látom nem érted amit írtam.... Drágaság: Ez rohadtul gáz, saját magad égeted le- de ha ez kell, hát nekem aztán édes mind1.... Felőlem női bugyit is hordhatsz.....
2018. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nem úgy tapasztalom, hogy gáznak tartanák, inkább vagánynak és jópofának tartják. És szerintem vannak akik irigyelnek, hogy bevállalom. Nem vágyok női holmikba járni.
2018. ápr. 17. 09:56
 29/32 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz buta libákkal, és buta rosszmájú emberekkel (sok van), szerintem a legtöbb ember nem fogja érdekelne azután, hogy látta rajtad.

Én már láttam minden féle férfin, feketét, barnát, szürkét, átlagos pasik voltak, és nem sportolók vagy transzneműek!

Szóval butákkal nem kell foglalkozni, őket a nadrágos, pasis stílusú ruhás nők nem zavarják.

2018. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj ezzel, h tök mindegy, h itt ki mit ír ezzel a dokoggal kapcsolatban, úgy is az lesz majd a lényeg, h a leendő párod hogy áll hozzá! Most ha itt pl mindenki azt mondta vna, h nem zavarja, hordjad nyugodtan, de a kiszemelted gáznak tartja, akkor az úgy bukta. Szóval ez a dolog úgyis akkor és ott fog kiderülni.

Az én véleményem az, h az első ransira nem biztos, h jó ötlet abban menni, mert az első benyomás nagyon meghatározó, és ha a csakszinak nem jön be a dolog, akkor elriasztod, pedig lehet, h amúgy tök jól ellennétek. Viszont, túl sokáig sem célszerű halogatni, mert jobb ezt a dolgot mielőbb letisztázni, mert ha esetleg ez a dolog nem fér bele neki, akkor kár is egymás idejét rabolni!

Egyébként szerintem sok függ a magyarázattól is, meg attól is, h milyen harisnyát hordasz. Szerintem a sima testszínű, fekete, szürke egyáltalán nem gáz, de pl egy csipkés combfix, vagy egy mintás harisnya már elég fura lenne srácon. De persze kinek mi. Jah, meg ami szerintem még elég gáz az az, ha szőrös a lábad, és átüt a harisnyán. Ha rövidnadrággal akarod hordani, javaslom szőrteleníts. Érzésre is sokkal jobb úgy a harisnya!

Azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, h a harisnya miatt meleg lennél, nekik gőzük sincs az egészről. Nekem van pár meleg ismerősöm (az egyikről senki meg nem mondaná, h az), és beszélgettem velük erről, és őket egyáltalán nem izgatják a női cuccok. Azért melegek, mert a férfiak, és férfiakkal kapcsolatos dolgok izgatják őket! Nem úgy van, h az egyikük nőnek öltözik vagy ilyesmi, náluk pont az a lényeg, h két férfi között történnek a dolgok! Így hát ne aggódj, egy harisnya miatt nem leszel meleg!! Aki pedig azt hiszi, annak javaslom járjon utána!

Egyébként olvasgass itt a kérdések között, rá fogsz jönni, h elég sokan járnak hasonló cipőben. Meg arra is, h sok a negatív ember, aki beoltja ezért a másikat, de velük nem érdemes foglalkozni, nekik az a véleményük, azt is el kell fogadni, h valaki gáznak tartja. Szíve joga! Bár azt azért hozzá tenném, h nincs olyan ember, akinek ne lenne valami furcsa dolga/szokása. Szóval ne foglalkozz velük, tégy úgy, ahogy jól érzed magad, előbb-utóbb úgyis jön valaki, aki partner lesz ebben.

Szóval, hajrá! Hordjad nyugodtan, mutass példát másoknak is, akik hasonló képpen vannak, de nem merik felvállalni!

2018. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!