Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak mennyire elfogadható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mennyire elfogadható, ha egy fiú nylonharisnyát hord?

Figyelt kérdés
Még nem sok randim volt , (16 éves vagyok), heteronak érzem magam, nőkre vágyom, de van ez a mániám, hogy szeretek nylonharisnyákat (nem combfixet) hordani, látszódik is, rövidnadrággal ma is így járok, bejön, ahogy nőkön is, de mintha félre értenék,nem tudom, cikinek tartjátok csajok? Én nem tartom cikinek, elvileg csak egy kiegészítő, jól néz ki.

2018. ápr. 14. 11:58
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
30/ Köszönöm a részletes tájékoztatásod, jó olvasni normális felfogású véleményeket, nem csak pár szavas búzázós buta véleményeket. Amúgy a való életbe is ezt tapasztalom, hogy az intelligens emberek így állnak hozzá mint te :)
2018. ápr. 30. 16:30
 32/32 anonim ***** válasza:
75%
Én nem találom cikinek, elfogadom ha szereted hordani, láttam már fényes testszínű harisnyás palit, többször is abba, nem ítéltem el ezért, vagy gondoltam róla semmit.
2018. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!