Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy csajra.Első alkalommal visszaírt,még kedves is volt.De második alkalommal is visszaírt,de aztán kb 10 perc után már nem válaszolt.Már 1 napja nem reagált rá.Most akkor nem érdeklem?Mit csináljak,írjak rá mégegyszer?

2018. ápr. 25. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szep dolog szo nelkul eltunni.

En sem ertem,miert csinaljak ezt.

Szerintem az ilyen ember nem intelligens.

2018. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem van par lany ismerősöm, aki ezt azért szokta csinálni, hogy megtudják, érdeklődnek-e irántuk az adott srácok, meg hogy “becsuljek meg őket”. Ez szerintem szánalmas, de kinek mi :D
2018. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit irtal? Lehet olyat, amire nem tudott semmi valaszt adni.:)
2018. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Vagy más dolga van, vagy elfelejtette, vagy nem érdekli. Szerintem ha szeretne beszélni veeld, eszébe jutnál, írna neked.

Ez nem azt jelenti, hogy problémája van veled; lehet hogy csak szimplán nem vagy az esete. Attól még hogy valaki kedves, nem biztos, hogy bejövős.

2018. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem reménytelen a helyzet?
2018. ápr. 25. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

No de akkor sem szep dolog csak ugy ott hagyni az embert,mint egy kakit ez bunkosag.

En nem alaznam meg magam.Nem irnek neki.

Vagy ha nem birod ki,akkor kerdezd meg,hogy minden rendben van e,nincs semmi gond,hogy nem tudott valaszolni

2018. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá megint, aztán ha nem reagál hagyd..
2018. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most válaszolt 3 nap után.Ez jó?
2018. ápr. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!