Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezhetem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány akivel csak pár szót beszéltem személyesen, (tényleg keveset) megkérdezhetem hogy valamikor lenne-e kedve meginni valamit?

2018. máj. 2. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Sőt, talán még jobb is így: ha szimpatikus vagy neki, akkor úgyis belemegy, ha nem, akkor meg valószínűleg két hónap múlva is nemet mondott volna. Így legalább nem vesztegettétek el egymás idejét.
2018. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz.

Nem baj ha mondjuk ma (szerdán) kérdezem meg hogy szombaton jó-e?

2018. máj. 2. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igy pont jó.
2018. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 kifejtenéd hogy miért nem?
2018. máj. 2. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

En a nem-et ugy ertelmezem, hogy nem baj. Es egyetertek vele, szerintem sem baj. A szerda-szombat (vagy most mar csutortok-szombat) eleg kozel van ahhoz, hogy mar tudja-e, ha van programja, illetve eleg tavol, hogy ne utolso pillanatnak tunjon.


Ha esetleg nem er ra, akkor kerd meg, hogy mondjon o idopontot. Ha nem akar, akkor az finom visszautasitas, ha mond, akkor csak szimplan mast tervezett mostanra.

2018. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem pont ugyanez történt; egy olyan srác kérdezte, aki teljesen kiesett a látókörömből és teljesen meghökkentem és ennek következtében mondtam nemet. Szerintem beszélgess még vele párszor, ne támadd le csak úgy.
2018. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!