Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Leirnatok lepesrol lepesre h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirnatok lepesrol lepesre h h tortenik ha egy srac megcsokol? Ill hogy kell visszacsokolni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 21:44
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
Mindenkinél más, szerintem a körítés.. de röviden oda hajol és megcsókol közben átkarol
2018. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nincs leírva sehol se hogy hogy szokás vagy hogyan is kell megcsókolni valaki fiú illetve lány részről. Csinálod ahogy tudod, és visszacsókolsz ahogy sikerül. Mintha sima puszit adnál csak éppen szájra és hosszabban na meg persze jobban csücsörítesz. Lehet hosszan lehet röviden sokat, végtelen a variációk száma. De hidd el ha már ezt az alapot meglépitek és jó (mert miért ne lenne jó), utána már ráéreztek hogy hogy jobb nektek,és fog menni természetesen (aztán hogy visztek bele több érzést egy kicsi szenvedélyt meg ezt azt majd összehozzátok h nektek hogy a legjobb). Ha csináljátok gyakoroltok is közben egyre jobb és jobb lesz, egyre több mindent kipróbálva megtaláljátok azt ahogy a legjobban kitudjátok fejezni egymás iránt érzett dolgokat ezzel.
2018. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát engem nem karolt át ....

Szólt egyet hogy csókoljam meg. Nagyon romantikus volt mondhatom.

Végül ő csókolt meg, egyébként nem lehet le írni, közelebb jött a fejével és az ajkait az alsó ajkamra tette vagy nem is tudom hogy mondjam : - )

Egyébként kellemetlen volt számomra mert nem tudtam mit kell csinálni utána mondtam neki hogy akkor csókoloztam először utána 2-3 csok után mondta hogy ez mar jobb volt ....

Majd csak belejössz te is.

18/L

2018. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is le kell szögezni, hogy ez abszolút a fiú stílusától függ.


Van az a típus, aki annyira, de annyira meg akarja mutatni, hogy ő milyen menő, mennyire jól csókol, meg milyen új technikát fedezett fel legutóbb, hogy egyszerűen csak ledugja a nyelvét a torkodon és annyi. Sokan úgy gondolják, hogy tényleg ez a jó, de elárulom, hogy abszolút nem! Ennél rosszabb első csókot nem is kívánhatnék senkinek.


Na de térjünk a jobb típusra. Ő a romantikus fajta, aki megvárja, hogy egy nagy hatásszünet legyen a beszélgetésetekben, majd lassan, óvatosan közelíti az arcát a tiéd felé, miközben végig mélyen a szemedbenéz, esetleg átölel, vagy a tenyerébe helyezi az arcod, így magához húzva téged. Majd jön az ominózus "csók", aminek ugyancsak több fajtája van.

A nemrég említett nyelvledugós változat TABU, még csak nem is nevezhető francia csóknak. Kezdetnek a csók jó esetben csak egy finom szájrapuszi, aztán egy-egy hoszabb szájrapuszi. Majd ha mindketten felbátorodtatok kicsit (inkább a srác), akkor mehet nyitott szájjal is. DE: ha jól csinálja a srác, akkor az első, már ténylegesen csóknak nevezhető csókot nem nyújtja maratonnyi hosszúra, ugyanis ennek pont az a lényege, hogy úgymond csak "kicsit mutassatok egymásnak magatokból", ne fulladjon ki az egész kapcsolatotak egy Trónok Harca évad hosszúságú "első csóknak" nevezett szájérintkezés alatt. Maradjatok érdekesek, és tartogassátok (megint a fiúknak szól) az ilyeneket későbbre! Na de vissza a tárgyhoz: a kövi lépés nyilván az, hogy a fiú, miután a bizonyos rövid, ismerkedős "első" megtörtént, kicsit hagyja, illetve invitálja a nyelvedet egy kis "túrázásra". Magyarán itt jön a nyelves, vagy a francia csók.


Amúgy meg no para! Ha félsz az egésztől, akkor ne hagyd, hogy kínos csend legyen, és beszélj sokat! Ha már készen állsz arra, hogy "megoszd" a szádat vele, akkor meg csak várj, és tuti kapni fog majd az alkalmon. Csak ügyesen! ;)

2018. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike :3
2018. máj. 6. 22:19
 6/8 anonim válasza:

Olyan akár egy kovalens kötés...

Így már megvan ugye? 😂

2018. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kovalens kötés? áhh na jó mára elég az internetből... xDDDD szerintem ezen röhögök még pár évet.
2018. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint a pararerogamma
2018. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!