Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor szokás megcsókolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokás megcsókolni először a lányt? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lany.Az a kérdés hogy mikor szokás először megcsókolni? Amikor megy el egy szájrapuszi. Vagy amikor sétálunk akkor lesmárolom? Hogyan szoktátok?
2018. máj. 4. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
pl búcsúzásnál.
2018. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attol fugg hogy vagytok-e már smacizós kapcsolatban
2018. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahogyan randi kozepen. En a multkor eppen kezenfogva setalgattam egy lannyal, es eppen beszelt, de annyira aranyos volt kozben, hogy mwgcaokoltam. Ennyi az egesz. Amikor ugy gondolod, hogy ideje lenne. Nem kell tulgondolni. (De ne randi vegen, mert akkor ugy mesz haza, hogy tisztazatlan lesz a helyzetetek)
2018. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a mwgcaokoltam ott megcsokoltam akart lenni, bocsi az elirasert
2018. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!