Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Van egy srac

Nagyon nagyon nagyon jol kijovunk es nagyon nagyon jol nez ki. megvan az a kozos hang,viszont megvan benne az amit kerestem DE! O nem akar kapcsolatot! Csak baratsag extrakkalt Ezert mitcsinaltam? Ezt a fiut beraktam a friend zone-ba, hogy ne szenvedjek :D de ez a fiunak nem jo, mert hogy van eleg baratja, es hogy o is erzi hogy mennyire jol kijovunk egymassal tehat ide szex kene😂😂😂 de o is erzi hogy van koztunk valami vibracio, az a megmagyarazhatatlan vonzalom.. neki semmire nincs ideje, mert minden nap edzese van. en ezert menekulok az erzeseim elol.. ma is talizunk, megbeszeljuk a dolgokat de nem tudom mit csinaljak legszarabb helyzet mert tudom hogy o is benne lenne tobben a szexnel, csak annyira bizonygatja hogy jajjj neki nem kell kapcsolat. Es amugy nekem se, de o annyira mas. Minden este 3 orakat telefonalunk meg annyira elvagyunk.. de ha meg belemegyek nem lesz semmi belole, mert 0 az esely ra meg nem is akarok. Oke kivanom bevallom nagyon is mert kegyetlenul vonzo.. de nem akarok egy targy lenni mert o mondta hogy csak egymassal szex elvagyunk ugyanugy telefonalunk, ugyanigy elvagyunk,de en meg beleszeretnek. Es ezt felek neki bevallani mert nem erti miert nem megyek bele, nem tudok egy indokot mondani :"DDD de megsem mondhatom hogy bocsi azert mert pont az a srac vagy akit kerestem es beledszeretnek.. tehat a sztori vege most annyi, hogy tegnap mondta hogy normal esetben más lanyt mar offolt volna, de hogy velem annyira megvan a kozos hang, hogy belemegy :D en sem ertem ezt a mentalitast. Nem akarok egy targy lenni, ezert a baratsag pont jo, igy sikerulne elnyomni az erzeseket magamban, es nem is serulnek lelkileg. Tehat itt a problema az, hogy minden kombinalas nelkul, hogy o is kezd erezni valamit, ahogy hazaer egybol felhiv es vegig telefonaljuk az estet.. de akkor nem ertem mire jo ez. Azt mondta szex utan sem valtozna meg a viszonyunk, maradna minden a regi, csak osszejarunk de kozben ugyanugy jo baratsagban maradunk, csak nekem ez nem menne, es nem is akarok belemenni vele, mert szerelem lesz a vege. Mi a velemenyetek?


2018. máj. 5. 07:24
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elnezest a fogalmazasert, siettem egyebkent nem vagyunk már 14 évesek :D
2018. máj. 5. 07:35
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha belemész, ribizlit csinálsz magadból, és jó nagy szégyent.
2018. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ezert nem akarok. De sehogy sem jo..
2018. máj. 5. 07:47
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha szexre és 3 órás telefonálásokra van ideje, akkor egy kapcsolatra is. Ez csak kifogás a részéről.
2018. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nincsen ideje. Versenyszeruen sportol, a hét osszes napjan szinte

Ezert nem ferne bele

Este ér haza, mindig tok ertheto hogy nincs ideje kapcsolatra.

De mit gondoltok? Miert telefonal velem 3 orakat, meg miert mondta hogy ilyen meg sosem volt vele, hogy igy ellegyen egy lannyal..

2018. máj. 5. 08:32
 6/28 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban írták, hogy ha 3 órát tud telefonozni akkor van ideje, konkrétan minimum az a 3 óra, szóval ha akarna valamit, akkor összejött volna veled.

Az meg, hogy "más lanyt mar offolt volna", a legkamubb szöveg ami létezik. Sajnálja, hogy ennyi időt elpocsékolt és még csak meg se tudott fektetni, most már nagyon gyorsan a lényegre akar térni, hogy ne menjen pocsékba a sok beléd feccolt ideje.

2018. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem erted. Massal ugyan ugy nem jon ossze, mert nincsen ideje. A 3 ora telefonalas is este tortenik 9korul mert akkor er haza.
2018. máj. 5. 08:51
 8/28 A kérdező kommentje:
Az ideje miatt nem akar kapcsolatot. Ha lenne akkor siman egyutt lennenk. Ez tok ertheto itt a problema az, hogy en az erzeseimtol felek:D
2018. máj. 5. 08:52
 9/28 anonim ***** válasza:
Mivel nem akar kapcsolatot nem jön össze senkivel, csak le akar feküdni velük. Hétvégén gondolom nem edz egész nap. Hétköznap este, ebben a 3 órában tud veled beszélgetni, tanulhat stb, majd hétvégén tudtok találkozni is. Nincs ebben semmi megoldhatatlan. De akár 9 után is tudnátok találkozni, ha nagyon akarnátok. Amiket mond mind kifogások, ha akarna tőled valamit a szexen kívül, akkor megoldaná.
2018. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem akar massal szexelni, ezert akar csak velem. Hetvegente sokszor meccse van

Jovoheten is 3 napos meccse lesz, minden nap. Nekem se fer igy bele, mert ez olyan lenne mint egy tavkapcsolat pedi csak mas keruletben elunk:D amugy iskolaba is jar utana egybol edzes suli utan

2018. máj. 5. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!