Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a leghatásosabb módja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dafe kérdése:

Mi a leghatásosabb módja annak, hogy a lány igent mondjon egy randevúra?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta tetszik nekem Ő, és kettesben nagyon jól elvagyunk. Azt veszem észre, hogy élvezi a társaságomat. Mint ahogy a kérdésben is szerepel, mi ennek a leghatásosabb módja? Moziba hívni? Esetleg elhívni egy vacsorára? Netán írni neki egy levelet (kézzel írottat!), hogy érzéseim vannak iránta és abban elhívni valahová? Elsősorban kérdésem nőkhöz szól, akik (szerintem, de nem biztos) ebben a kérdésben tudnak a legtöbbet segíteni. De férfiak válaszát is meglesem egyaránt.

2018. máj. 5. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A leghatasosabb modja az hogy elhivod randira.
2018. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerintem nem gondoltad volna, de erre már én is gondoltam!

csak mindenféleképpen szeretném, hogy jól sikerüljön..

2018. máj. 5. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet, és kérdezd meg, van e kedve elmenni veled valahova, vagy ha jobban tetszik, és nevén nevezed, randira. Vagy a másik lehetőség, félrehívod, és megkérdezed tőle van e kedve. Ha szimpatikus vagy neki, úgyis igent mond, ha meg nem akar tőled semmit, mint fiú/férfi, akkor meg úgyis mindegy.
2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és szerintem ha te is tetszel neki, akkor nem kell hatásos módszer, állj elé, ne írj levelet
2018. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy tetszek neki, csupán azt veszem észre hogy ha velem van biztonságban érzi magát és élvezi a társaságomat. Például egyszer volt olyan is mikor el szerettem volna menni valahova (1-2 percre) és olyat mondott utánam, hogy ne menjek mert nem akar egyedül maradni és így ki fogja őt megvédeni. Ez jelenthet bármit is? Vagy ha csak a társaságomat élvezi már az is jelentheti azt, hogy kialakuló félben van valami a részén?
2018. máj. 6. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez jelenthet valamit, szedd össze magad, és hívd el. Valami programra.
2018. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Összeszedni még úgy, ahogy összetudnám, de, hogy hogyan kezdjem el.. Legnagyobb problémám, (szerencsére/nem szerencsére) hogy finomlelkű vagyok és ha ezt szóbahoznám Neki, vérnyomás 220, pulzus 250 és a gyomrom meg görcsbe áll.. Volna valami ötlet, (ami beválhat) hogy hogyan beszéljek neki erről az egészről?
2018. máj. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!