Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá ismeretlen lányra? Vagyis láttásból ismerjūk egymást csak nem tudom hogy inditsak?

Figyelt kérdés

Szeretnem meg ismerni de nem tudom mivel kezdjek egy: Szia többszor lattalak ès szipminek tűnsz beszélgethetnénk/ meg szeretnélek ismerni. Ez utan egyből kérdezőskedjek talan egyből meg kérdezhetem hany éves vagy?. vagy miért pont azt a sulit választotta? (Egyébként mèg a suliban lattam meg, és ha ez számit akkor volt mikor többször is meg nézett ès mikor utoljara voltam suliban na akkor nagyon meg nézett ès lattam hogy a mellete levő baratnőjenek beszel valamit aztan mindketten én rám neztek :). )nem igazan vagyok csajozós... jó lenne ha kapnék kis segitseget hogy a Szia....utan mit is lehet kerdezni/ folytatni. Köszönöm előre is :)

És nem kérek gyökèr kommemteket mert vannak akik csak azert vannak itt hogy masnak beszoljanak :)



2018. máj. 20. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész oda személyesen?
2018. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek nem rossz amit leírtál.rá irsz hogy töbször is láttad es hogy szimpinek tünik es jobban meg akarod ismerni.
2018. máj. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jo rendben, de az utan egybol kerdezem valmirol vagy mit lehet/miről lehet kerdezni/beszeleni a ķöszönés utan..?
2018. máj. 21. 08:45
 4/4 anonim válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok fiúként.

Végül is ráírtál a lányra?

2018. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!