Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti snapchaten bátrabbak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti snapchaten bátrabbak vagytok? Tekintve hogy eltűnnek az üzenetek vagy bármilyen elküldött dolog? Kort is írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet menteni az üzenetet,és ugyanúgy a képet is le lehet screenelni.Bárhol küldöd megmarad a nyoma szerintem.

16/L

2018. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Yass! #1, köszönöm, akkor vannak még értelmesek is a korosztályodban. (Bocs mindenkitől, aki magára vennék, csak pont ma reggel vesztem össze ezen borzasztóan a húgommal, és ez most nagyon kellett.) 20/l
2018. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
64%

Biztató név... főleg tini párkapcsolatok kategóriában. :D


26F

2018. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mivel nincs snapchatem...
2018. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%
Nem bátrabbak, hiába van kockahasam és beszélünk jókat, egyik se megy bele semmi játékba. 17f
2018. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MatyásTimea válasza:
Nem semmilyen felületen. 15/l
2018. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem a snap a leganonimebb oldal, úgyhogy elég bátran küldök dolgokat 17L
2018. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!